بهترین رستوران های سن پترزبورگ با نماهایی فوق العاده

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1201 رای)
1398/08/14
شاهین.ع
0 توضیحات

سن پترزبورگ جز شهرهای تاریخی دنیا به شمار می رود که در خیابان به خیابان این شهر می توانید با آثار تاریخی و ساختمان های با قدمت مواجه شوید؛ از طرفی یکی از نکات مهم و جالب درمورد سن پترزبورگ این است آسمان خراش ها و ساختمان های بلند در این شهر دیده نمی شوند

با این حال در این شهر رستوران هایی بر روی بام ها قرار دارند که منظره ای زیبا و پانوراما از شهر به شما می دهند که در این بخش قصد داریم به تعدادی از آن ها بپردازیم.

رستوران مانساردا سن پترزبورگ (mansarda)

مشرف بر کلیسای جامع سن ایزاک (St. Isaac’s Cathedral) رستورانی واقع شده است که همواره مورد علاقه مردم این شهر و همینطور گردشگران می باشد و منوی این رستوران گلچینی از غذاهای آسیایی و اروپایی چون  ایتالیایی، گرجستانی، ژاپنی و همراه با نوشیدنی‌های فوق‌العاده است؛ با این حال باتوجه به محبوبیت رستوران و همینطور قرار گیری آن مقابل این کلیسا رزرو آن به سرعت انجام می گیرد و شما برای حضور در رستوران مانساردا می بایست از قبل میزی را رزرو کنید.

 رستورانی در مقابل کلیسای جامع سنت پترزبورگ

رستوران روف 18 سن پترزبورگ (roof18)

در یک تراس آفتابگیر و مقابل رودخانه نوا و پل سمپسونیفسکی یکی دیگر از بهترین رستوران های سن پترزبورگ واقع شده است که منوی آن از غذاهای معروف اروپایی، همراه با نوشیدنی های معروف و خوشمزه تشکیل شده است. برای حضور در این شهر تاریخی و این رستوران زیبا، با خرید بلیط هواپیما سن پترزبورگ سفری راحت و بدون دردسر را تجربه کنید.

رستوران روف در مقابل رودخانه نوا

رستوران مسکوا سن پترزبورگ (moskva)

در آخرین طبقه از مرکز خرید نوسکی (nevesky) رستورانی در مقابل خیابان نوسکی و میدان استانیه قرار دارد که چشم انداز زیبایی از این منطقه به شما می دهد و شما می توانید در یک شب با نشستن بر صندلی های تراس این رستوران علاوه برمیل یک غذای گرم و خوشمزه از زیبایی های خیابان اطراف دیدن کنید.

رستوران مسکوا در مجتمع تجاری نوسکی

رستوران ولگا ولگا سن پترزبورگ (volga volga)

اگر دوست دارید در یکی از خاص ترین و بهترین رستوران های سن پترزبورگ غذا میل کنید حتما در سفرتان به سن پترزبورگ رستوران ولگا رلگا را در برنامتان قرار دهید.

در دل رودخانه نوا، رستورانی در یک کشتی تعبیه شده است که این کشتی در فاصله نزدیک به یک ساعت طول این رودخانه را می پیماید و مهمانان می توانند در حین غذا از بیشتر جاذبه های سن پترزبورگ دیدن کنند لازم به ذکر است مهمانانی که تمایل دارند تا برای صرف غذا در این رستوران حضور داشته باشند می بایست از سایت آن دیدن کنند و اطلاعاتی از زمان حرکت کشتی بدست آورند.

رستوران ولگا ولگا در دل رودخانه نوا

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات