اوج مجدد هما با پروازهای جدید

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1201 رای)
1398/08/14
شاهین.ع
0 توضیحات

 ایران ایر طی اقدامی به برقراری ۸ مسیر جدید پروازی در داخل کشور و افزایش پروازها در مسیرهای خارجی پرداخت . که در این برنامه جدید هواپیمایی هما، ۶ استان تهران، گلستان، آذربایجان شرقی، مازندران، اصفهان، سمنان، یزد، خراسان رضوی و لرستان به یکدیگر متصل می شوند.

اما داستان از این جا است که  پس از برجام شرکت هواپیمایی ایران ایر اقدامات بسیار زیادی انجام داد به عنوان مثال می توان به خرید ۱۳ فروند هواپیمای ATR۷۲-۶۰۰ اشاره کرد، که این هواپیما که با نام شاپرک شهرت دارد ظرفیت حمل ۷۲ مسافر را دارند که گزینه مناسبی برای برقراری پروازهای کوتاه در فرودگاه های کوچک کشور به شمار می روند، همچنین ورود این هواپیماها باعث رونق فرودگاه‌های کوچک کشور شد و ایجاد مقری پروازی در استان هرمزگان که موجب گسترش پروازهای محلی در جنوب کشور شده است.

 در بخش بین المللی نیز ایران ایر بر تعداد پروازهای خود به سمت استانبول افزود به این شکل که در طول هفته پرواز به مقصد این شهر انجام می گیرد؛ هم وطنان می توانند با خرید بلیط هواپیما استانبول در 7 روز هفته سفری راحت به این شهر زیبای ترکیه داشته باشند

اوج پروازهای هما به زودی

پروازهای داخلی و خارجی هما در آینده

در بخش پروازهای داخلی، برقراری پرواز از مبدا تهران به مقاصد بوشهر، ماکو، مراغه، طبس  در دستور کار  هما قرار گرفته است؛ از طرفی قرار است پروازی میان دو استان اراک و بوشهر به انجام برسد.

همچنین در بخش پروازهای بین المللی برنامه های زیادی از طرف ایران ایر مطرح شده است که از این بین سهم بزرگی برای پروازهای منطقه ای در نظر گرفته شده؛ که قرار است پروازهایی میان ارومیه و وان، چابهار و مسقط، بندرعباس و مسقط، زاهدان و کویته، ارومیه و اربیل، کرمانشاه و وان، کرمانشاه و اربیل، ایلام و وان و ایلان و اربیل برقرار شود. همچنین برقراری پرواز بین شهرهای مشهد و لاهور، مشهد و عشق آباد، مشهد و کویته، و شیراز و مسقط پیش بینی شده است.

همچنین برقراری پرواز از تهران به مقاصدی چون بغداد، عشق آباد، پکن، مسقط، رم، مادرید، بانکوک، کوالالامپور و سئول به عنوان مسیرهایی هستند که در آینده قرار است پروازهای جدید ایران ایر به این مقاصد صورت پذیرد.

با این حال می توانید با رزرو بلیط هواپیما هما سفری راحت تر به نقاط داخل کشور و همچنین خرج از ایران داشته باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات