لغو پروازهای ماهان ایر به ایتالیا

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1201 رای)
1398/08/12
شاهین.ع
0 توضیحات

بنابر اعلام یکی از رسانه های ایتالیایی از نیمه دوم ماه دسامبر ایرلاین ماهان ایر هیچ گونه پروازی به مقصد کشور ایتالیا نخواهد داشت.

پس از فشارهای ایالات متحده آمریکا بر کشورهای اروپایی حال بعد از فرانسه و آلمان، ایتالیا به سومین کشور قاره سبز تبدیل شده است که خواهان لغو پروازهای ورودی که توسط ایرلاین ماهان انجام می گیرد شد.

 با این حال در تاریخ اول نوامبر روزنامه ایتالیایی لا استامپا از تصمیم دولت ایتالیا مبنی بر لغو پروازهای ماهان ایر به این کشور خبر داد. 

این خبرگزاری همچنین نوشت: این مسئله هرچند کوچک به نظر می‌رسد، اما نشان‌دهنده تغییر در رویکرد سیاست خارجی ایتالیا درباره ایران می باشد.با این حال از نیمه دوم ماه دسامبر که مصادف با 24 آذر می باشد تصمیم آژانس ملی هواپیمایی کشوری ایتالیا، اجرایی خواهد شد که این موضوع مورد تایید مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز قرار گرفته است.

لغو پرواز ماهان ایر به ایتالیا

پیش از این پروازهای مستقیم به شهرهای رم و میلان از طریق ایرلاین ماهان به انجام می رسید اما با ان حال افرادی که به دنبال رزرو و خرید بلیط هواپیما به مقصد ایتالیا هستند از اواخر ماه آذر می بایست از پرواز های خارجی استفاده کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات