با 4تا از سواحل فوق العاده و نزدیک به بانکوک آشنا شوید

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1201 رای)
1398/08/08
شاهین.ع
0 توضیحات

دریا مظهر آرامش است و وقتی کنار سواحل می رویم یک حس فوق العاده و مثال زدنی تمام وجودمان را فرا خواهد گرفت.
به همین دلیل است که بسیاری از گردشگران به دنبال مقاصدی هستند که در نزدیکی سواحل و دریاها باشند.
حال باتوجه به این که در سال های اخیر تایلند به یکی از مقاصد پرطرفدار در نزد مردم دنیا و به خصوص ایرانیان تبدیل شده است می خواهیم با 4 مورد از سواحل نزدیک بانکوک آشنا شویم.

هواهین

یکی از سواحل نزدیک به بانکوک هواهین می باشد،که تا پایتخت تایند نزدیک به 3 ساعت فاصله زمانی دارد.
این شهر در واقع یک روستای ماهیگیری است، که نزدیک به یک قرن گذشته توسط خانواده سلطنتی به مردم معرفی شد و حال بعد از گذشت صد سال هواهین از ویلاها و خانه های ساحلی شیک و مجللی برخوردار است.
در این شهر امکان گشت و گذار و خرید در بازار شبانه هواهین که از ساعت 18:30 شروع به کار می کنند وجود دارد و همچنین در کنار آن کاخ سلطنتی ماراکوتای یاوان و خائوتاکیب که بزرگترین جاذبه ی گردشگری شهرهواهین است همه و همه می توانند سایر جاذبه های باشکوه در کنار گردشگری ساحلی شما باشند.

پاتایا

اگر به دنبال سفری آرام و خاطره انگیز در تایلند هستید حتما پاتایا که یکی از سواحل نزدیک به بانکوک است را انتخاب کنید.
این شهر در فاصله 150 کیلومتری پایتخت تایلند قرار دارد که امروزه به مقصدی ایده آل برای گردشگران مخصوصا جوانان تبدیل شده است.
ساحل پاتایا که شبیه به هلال ماه است نزدیک به 4 کیلومتر طول دارد و در این سواحل امکانات متنوعی همچون  انواع ورزش های ساحلی و آبی مثل پاراسیلینگ، جت اسکی، موج سواری و قایق سواری وجود دارد.
درکنار تمامی این تفریحات، گشت و گذار شبانه و تماشای غروب آفتاب همراه با عزیزانتان می تواند لحظات خوبی را برایتان رقم بزند.

پاتایا ساحلی با شکل هلالی

کو سامت

یکی دیگر از سواحل نزدیک به بانکوک کوسامت است که از محبوبیت ویژه ای نزد مردم آن کشور و گردشگران برخوردار است.
کوسامت یکی از آرامش بخش ترین و رمانتیک ترین سواحل را در دنیا را دارد. یکی از نکات غیرقابل توصیف آن برخورداری از آب کاملا شفاف و زلال است که لذت تماشای غروب آفتاب در آن و همین طور تفریحات ورزشی چون قایق سواری در یک آب و هوای فوق العاده می تواند سفری خاطره انگیز را رقم بزند.

جزیره ای با آب های شفاف و زلال

پرانبوری

درست در جنوب هوآین ، پرانبوری را پیدا خواهید کرد، این منطقه به نام رودخانه ای که از آن عبور می کند نامگذاری شده است و شما می توانید استراحتگاه ها و هتل ها را در ساحل این شهر پیدا کنید.
از طرفی تماشای این ساحل زیبا از جنگل پرانبوری می تواند بسیار شگفت انگیز باشد.

با این حال اگر علاقه مند هستید تا سفری خاطره انگیز را در یکی از سواحل نزدیک به پایتخت تایلند داشته باشید با خرید بلیط هواپیما بانکوک به این رویا دست پیدا کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات