تایلند سراسر جاذبه گردشگری و مکان دیدنی

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
1398/07/13
م. پیامنی
0 توضیحات

تایلند یکی از کشورهایی است که چندین سلیقه گردشگری را چه با خرید بلیط هواپیما بانکوک و چه با استفاده از تورهای دیگر، به خود جذب می کند. این کشور در طی سالیان گذشته به تعداد طرفداران خود افزوده و همه را مجذوب خود کرده است. در کشور تایلند جاذبه های گردشگری بسیاری خودنمایی می کنند، اما دو عدد از این جاذبه ها درصد بیشتری از محبوبیت گردشگران را به خود جلب کرده اند. برای آشنایی با این دو جاذبه با ما همراه باشید.

قایق چوبی در ساحل سفید کرابی تایلند

بازارهای شناور بانکوک

بازدید از یکی از بازارهای شناور روشی جالب برای انجام برخی از خریدها و غذا خوردن در ضمن حمایت از فروشندگان محلی و مشاهده تجارت محلی در تایلند است. به نظر می رسد برخی بیشتر از این که این بازار جزئی از زندگی روزانه محلی تایلندی ها باشد، بیشتر به جمعیت توریستی اهمیت می دهند. در این میان برخی دیگر وجود دارند که تجربه سفر خوب و معتبری را برای آنها رقم می زنند. برای بازدید از یک بازار شناور باید زود بیدار شوید، زیرا فروشندگان اول صبح با کالاهای خود، میوه های تازه، سبزیجات، ادویه جات ترشی جات و غذاهای خوشمزه در قایق های چوبی بلند خود می نشینند و به فروش آن ها می پردازند. چندین بازار شناور در نزدیکی بانکوک، آمفوا و دامنو سادوک وجود دارد که از محبوب ترین بازارهای شناور بانکوک هستند. برای بازدید از این بازار هم می توانید به تنهایی به آنجا را بروید و هم به یک تور با راهنما بپیوندید، که شامل بازدید از خانه ها و مغازه های محلی نیز می شود.

دو قایق چوبی پرد از میوه در بازار شناور بانکوک

جذاب ترین و مهم ترین مطالب مرتبط به تایلند را در اینجا بخوانید

جزایر کوه فی فی تایلند

جزایر فی فی در کرابی، به خاطر سواحل زیبایی که دارد، یکی از محبوب ترین مناطق تفریحی تایلند است. سفرهای روزانه ای به این جزایر برای بازدید و تفریحی بی نظیر موجود می باشد. یکی از جالب ترین نکات مورد توجه، حیواناتی این منطقه است که این جزیره را به جزیره میمون ها تبدیل کرده و در آن شما به صورت واقعی با میمون ها چهره به چهره می شوید. می توانید راهنمایی استخدام کنید تا شما را با قایق چوبی کوچک به گردش ببرد یا خودتان یک کایاک را اجاره کند. همچنین فروشگاه های کوچکی وجود دارد که می توانید میان وعده ها و میوه های خوشمزه را از آن ها خریداری کنید. اما حتما آن ها را به کوله یا کیف خود آویزان کنید. اگر میوه و غذاهایتان را بدون مراقبت نگه دارید، میمونها بی رحمانه آن ها را به سرقت برده و جلوی چشمتان می خورند. ساحل لانگ بیچ یکی دیگر از نقاط خوب این جزیره است. این یک مکان متروکه نیست، اما برای تماشای غروب خورشید بسیار عالی است. اپراتورهای تور هایی که به اینجا می آیند، پیشنهادات و تورهایی را برای غواصی و همچنین گشت و گذار و رفتن به خلیج مایا را ارائه می دهند. از آنجا که کوه فی فی گردشگران زیادی را به خود جلب می کند، مهمانخانه ها، رستوران ها و بازارهایی در آنجا بازگشایی شده اند.

جزیره کوه فی فی در تایلند

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات