نزدیک ترین رویداد های دبی در راستای توسعه فرهنگ و هنر

امتیاز کاربران برای این پست | امتیاز 5 از 5 (از 1202 رای)
1398/07/10
م. پیامنی
0 توضیحات

در راستای هفته هنر در دبی و همچنین چشم انداز های فرهنگی و هنری محمد بن رشید آل مکتوم حاکم دبی، رویداد های مهم دبی در حال برنامه ریزی برای برگزاری می باشند. برای آگاهی از این رخدادهای مهم با ما همراه باشید.

زوج جوان در نمایشگاه هفتگی هنری دبی

نمایشگاه بین المللی گراد دبی: نمایشگاه جهانی گراد دبی یک نمایشگاه بین المللی است که به عنوان بخشی از هفته طراحی دبی و با هدف ایده گرفتن از فارغ التحصیلان دانشگاه ها برای یافتن راه حل های نوآورانه جهت رفع مشکلات جامعه است.

سینمای المرموم: یک جشنواره بین المللی فیلم در فضای باز در منطقه المرموم می باشد که با همکاری سینماهای محلی برگزار می شود.

معماری نمادین دبی: یک کمیته تخصصی برای نظارت بر تصویب طراحی های معماری که هدف آن تبدیل شدن دبی به عنوان نوآور در معماری است.

راه‌اندازی هویت معماری دبی: ابتکاری با هدف مفهوم سازی، طراحی و اجرای یک هویت متمایز معماری برای دبی که آن را از سایر شهرهای بزرگ جهان و کارناوال فرهنگی متمایز می کند. کارناوال فرهنگی در فصل زمستان برای تحریک و رشد اقتصادی و گردشگری و سراریز شدن افرادی که بلیط هواپیما دبی را خریداری می کنند به این شهر می آیند، برگزار می شود. برگزاری غرفه های شعر، رویدادهای فرهنگی، نمایشگاه های هنری و رویدادهای دیگر می باشد.

دبیرستان زابل: توانبخشی مدرسه متوسطه زابل برای دختران به منظور حفظ تاریخ معماری این مدرسه و تبدیل ساختمان آن به فضایی چند منظوره که زمینه ای را برای جوانان فراهم می آورد تا استعداد هنری خود را بیان کنند. یک نمایشگاه هنری بین المللی بشردوستانه سالانه نیز که شامل مشارکت هنرمندان و بازرگانان محلی و بین المللی است در هفته هنر برپا می شود. هفته هنر شامل حراج های خیریه و نمایش های هنری دبی می باشد. این طرح مسابقه ای نیز برای طراحی خط طلای دبی، یک خط تولید ویژه طلا است که دبی را به عنوان مقصد طلا تعیین می کند و طلاهای بی نظیر این شهر به نوعی به عنوان جاذبه گردشگری دبی نیز محسوب می شوند.

فصل مجموعه های خصوصی دبی: فصل مجموعه های خصوصی دبی مجموعه هنرمندان خصوصی را قادر می سازد که مجموعه های شخصی خود را در موسسات دولتی مانند موزه ها نمایش دهند. این فصل با نمایشگاهی از مجموعه شخصی شیخ محمد بن رشید آل مکتوم جشنواره فرهنگ های ملی دبی آغاز می شود. این ابتکار بستری را برای برجسته کردن فرهنگ و سنت ملیت های مختلف ساکن دبی فراهم می کند. جشن های این رویداد، سنت ها، مواد غذایی و محصولات خاص هر ملیت را از طریق تقویم سالانه و رویدادهایی که با همکاری بازاریابی گردشگری و بازرگانی دبی برگزار می شود، به نمایش می گذارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات