از سال آینده، مسافران پرواز امارات گزینه جدیدی خواهند داشت

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
1398/06/31
م. پیامنی
0 توضیحات

کلارک رئیس تیم شرکت هواپیمایی امارات، بیان كرد كه صندلی های Premium Economy از سال آینده در هر دو هواپیمای جدید A380 و جت های جدید بوئینگ 777 ارائه می شود.
کلارک گفت، از سال آینده، مسافران پرواز امارات گزینه جدیدی خواهند داشت و قیمت بلیط برای کلاس کابین جدید بسیار پایین تر از هزینه کلاس تجاری خواهد بود و این خبر خوبی برای مسافرانی است که بدون افزایش بسیار زیاد قیمت، کمی راحتی بیشتر می خواهند. در حال حاضر، ایرلاین نمی تواند اطلاعات بیشتری راجع به خدمات پریمیوم اقتصادی به شما بدهد، اما به طور معمول خدمات ایرلاین امارات در زمینه غذا و نوشیدنی و دیگر خدمات بیشتر خواهد شد.

کلارک مدیر تیم هواپیمایی امارات ایرلاین

آنچه می دانیم این است که Premium Economy امارات به جای تخت خواب کاملا مسطح، دارای صندلی های تخت خوابی خواهد بود. کلارک همچنین در مورد طرح جدید برای جدا کردن سالن از کابین اظهار نظر کرد. معرفی کلاس Premium Economy سطح راحتی جدیدی را در اختیار مسافران قرار می دهد و قیمت آن بالاتر از کلاس اقتصادی بوده ولی به اندازه هزینه کلاس تجاری نخواهد رسید.

امارات ایرلاین به فکر مسافران تاجر خود

به نظر می رسد کلارک اطمینان داشته باشد که با وجود صندلی های کلاس جدید باعث می شود مسافران کلاس اقتصادی را به کلاس تجاری ترجیح دهند. وی گفت: اگر شما برای تجارت سفر می کنید، دیگر نباید بلیط هواپیما برای یک تختخواب مسطح و پرهزینه را برای سفرتان انتخاب کنید.
از آنجا که A380 به اولین هواپیمایی تبدیل می شود که به کابین های Premium Economy مجهز شده است، امارات سفارشات بعدی هواپیماهای 517 صندلی را در اوایل سال جاری لغو کرد و این بدان معناست که ورود کلاس Premium Economy در سوپرجامبو می تواند بسیار خوب و همچنین برتری هواپیمایی A380 و ایرلاین امارات باشد.

هواپیمای A380 امارات ایرلاین

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات