روسیه یک مرکز توریستی در فرانز ژوزف لند قطب شمال افتتاح می کند

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
1398/06/27
م.پیامنی
0 توضیحات

به نقل از Baret Observer، در اقدامی که به عنوان پاسخی به علاقه روزافزون به اکتشافات گردشگری در دایره قطب شمال دیده می شود، در پایان ماه جاری روسیه یک مرکز گردشگری را در مجمع الجزایر دورافتاده Franz Josef Land (فرانز ژوزف لند) افتتاح می کند.

افتتاح مرکز گردشگری در فرانز ژوزف لند روسیه

مرکز گردشگری در جزیره گوکر، یکی از بزرگترین مجمع الجزایر می باشد و این سایت در سال 1929، کاوشگران اتحاد جماهیر شوروی اولین ایستگاه تحقیقاتی را تأسیس کردند. سپس به طور مرتب از آن برای بازدید قطب شمال استفاده می شد. در سال 1937، یک رصدخانه قطب شمال به سرپرستی اکتشاف کننده مشهور ایوان پاپانین در محل افتتاح شد. رئیس پارک ملی قطب شمال روسیه راجع به این خبر گفت: افتتاح رسمی در رابطه با آمدن به این منطقه، کشتی کروز که در حال حاضر در مسیر دریای شمال واقع شده است، انجام خواهد شد. ظرفیت این کشتی 144 گردشگر می باشد که هرکدام حداقل 36600 دلار برای سفر به قطب شمال از نومه (آلاسکا) به ترومسو (نروژ) پرداخت کرده اند.

افتتاح مجتمع گردشگری در فرانز ژوزف لند روسیه

الكساندر كایریلوف، مدیر پارك ملی می گوید: محبوبیت بازدید از قطب شمال سال به سال رو به افزایش است و بنابراین لازم است كه شرایط برای ورود گردشگران مهیا شود. هم اکنون کارگران در حال ساختن یک موزه خارج از بنای اصلی هستند و در مجموع شش ساختمان به طور کامل بازسازی شده اند. وزارت منابع طبیعی روسیه اطلاع می دهد که به گردشگران یک شب اقامت و همچنین اقامت طولانی مدت خواهد داد. شرکت در فعالیت های تحقیقاتی محلی نیز ارائه می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات