بهترین رستوران های جزیره زیبای کیش را بشناسید

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
1398/06/23
م.پیامنی
0 توضیحات

شهرهای گردشگری قاعدتا دارای رستوران های زیادی هستند و جزیره زیبای کیش هم مانند دیگر شهر های توریستی رستوران های مختلف و زیادی را در خود جای داده است. گردشگرانی که برای سفر به کیش بلیط هواپیما کیش را خرید و یا رزرو کرده اند، برای به جا گذاشتن خاطره ای خوش از این سفر به بهترین رستوران های کیش نیز مراجعه کنند و سپس از تفریحات دریایی و صحرایی کیش بهره مند شوند.

غذا های سرو شده در بهترین رستوران های کیش

رستوران کوه نور، رستورانی با طراحی سنگی

رستوران کوه نور کیش رستورانی با طراحی داخلی از سنگ و صخره است. نورپردازی جذاب رستوران کوه نور در شب، نمایی بی نظیر را به وجود می‌آورد. منوی این رستوران دارای غذایی به نام بروشه فرانسوی است که زبانزد خاص و عام می باشد. این رستوران دارای موسیقی زنده و کافی شاپ نیز هست.
آدرس: میدان امیرکبیر، رو‌به روی دانشگاه کیش

سالن غذاخوری رستوران کوه نور جزیره کیش

رستوران میر مهنای کیش

رستوران میر مهنای کیش، از رستوران های شناخته شده ی جزیره‌ی کیش می باشد، که در نزدیکی هتل تاپ رز قرار گرفته و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را به مهمانان خود عرضه می کند.
آدرس: خیابان فردوسی، خیابان اعتصامی

خلیج فارس در قاب پنجره ی رستوران میر مهنای کیش

رستوران فودلند کیش

رستوران فودلند کیش، دارای سه عدد سالن اصلی است که هر كدام دكور و نورپردازی متفاوتی دارند. هدف تأسیس رستوران فودلند کیش، ارائه ی غذا های متنوع با استاندارد و کیفیت بین‌المللی می باشد. رستوران فودلند بیش از 100 نوع غذا، پیش غذا و دسر از کشورهای مختلف را سرو می کند. این رستوران همچنین دارای دو کافی شاپ مجزا است که یکی مدرن و دیگری کافی شاپ مراکشی می باشد. اکثر مواد غذایی و ادویه جاتی که در این رستوران مورد مصرف قرار می گیرند، از خارج از کشور و با در نظر گرفتن استانداردهای بین‌المللی صنایع غذایی تهیه می‌شوند.
آدرس: مرجان، انتهای لاین غربی بازار بین‌المللی مرجان

فضای غذاخوری رستوران فودلند جزیره کیش

رستوران توتی فروتی جزیره کیش

رستوران توتی فروتی کیش، تنها رستوران ساحلی جزیره زیبای کیش می باشد. رستوران توتی فروتی متعلق به شرکت اینترتوریست کیش است و با هدف سرو غذاهای خارجی، همراه با یک کافی شاپ مجهز در اواخر سال 84 فعالیت خود را آغاز کرده است. رستوران توتی فروتی کیش دارای دو آشپزخانه مجزا، کافی شاپ، دفتر اداری، سرویس بهداشتی، انبارخشک، سردخانه زیر صفر و بالای صفر می باشد و پشت بام این رستوران نیز کاملا با چوب ساخته شده و مکانی جذاب با دید به دریا است. ظرفیت این رستوران 500 نفر است. همچنین این رستوران دارنده استاندارد SFBB از سال 2010 نیز می باشد و از بهترین رستوران های جزیره کیش است.
آدرس: اسکله‌ی جدید، انتهای بلوار دریا

فضای غذاخوری بیرونی با سایه بان رستوران توتی فروتی جزیره کیش

رستوران شاندیز صفدری

رستوران شاندیز صفدری یکی دیگر از رستوران های بی نظیر جزیره‌ی کیش است که انواع کباب ها و چلو ماهیچه در منوی این رستوران گنجانده شده است. کیفیت بالای غذاهای رستوران شاندیز صفدری کیش، معروفیت و محبوبیت را برای این رستوران به ارمغان می آورد. در شب موسیقی زنده نیز در این رستوران برقرار خواهد شد.
آدرس: جاده جهان، بین کشتی یونانی و کلبه هور

اجراکنندگان موسیقی زنده در حال اجرای موسیقی در رستوران شاندیز صفدری کیش

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات