انتخاب ترکیه به عنوان شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری ایالات متحده

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
1398/06/20
م.پیامنی
0 توضیحات

طبق بیانیه وزارت امور خارجه ترکیه، این کشور در ماه مه در طی 64مین جلسه کمیسیون اروپا از سازمان جهانی گردشگری ایالات متحده در پایتخت کرواسی زاگرب، 26 رای از 40 کشور را به دست آورد و برگزیدگی ترکیه به عنوان شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری ایالات متحده را اعلام کرد. ترکیه با دانش و تجربه خود در زمینه گردشگری و به عنوان عضو شورای اجرایی UNWTO، تلاش خواهد کرد برنامه 2030 سازمان ملل متحد برای توسعه پایدار را نیز در چارچوب UNWTO انجام دهد و گردشگری پایدار را به یک هدف جهانی تبدیل کند.

جاذبه های گردشگری آنتالیا

شکستن رکورد ماه مه توسط آنتالیا در ورود گردشگر

فرماندار مینار کارلوژلو در حساب توییتر خود در تاریخ 26 مه گفت، استان مدیترانه ای آنتالیا در تاریخ 25 مه در تاریخ خود رکوردی از تعداد گردشگران را برای ماه مه مشاهده کرد و در 25 ماه مه از 76.568 گردشگر خارجی استقبال کرده است و در 25 مه 2019، 76.568 گردشگر از طریق حمل و نقل هوایی و با تهیه بلیط هواپیما آنتالیا، به آنتالیا آمدند.
عثمان آویک ، رئیس کمیته هتلداران ترکیه (TÜROFED) گفت، سال 2019 "سال ثبت" برای گردشگری ترکیه خواهد بود. ارقام (گردشگران ورودی به ترکیه) از آمار سال گذشته فراتر خواهد رفت و در ماه های ژوئیه، اوت و سپتامبر به طور روزانه شاهد افزایش ارقام بالایی خواهیم بود.

ازدحام جمعیت در فرودگاه آنتالیا

تعداد گردشگرانی که از ماه مه به آنتالیا می آیند، امسال برای اولین بار از 3 میلیون نفر فراتر رفته است. تعداد گردشگرانی که به استان مراجعه می کنند برای دوره ژانویه، در 27 ماه مه 3.053.965 ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 19 درصد افزایش داشته است.
سال گذشته، آنتالیا 13.6 میلیون گردشگر را دیده بود که با این رقم به رکورد جدیدی در زمینه جذب گردشگر رسیده ایم، اما امسال، فعالان و عوامل گردشگری انتظار دارند که این تعداد به حدود 16 میلیون نفر برسد و رکورد جدیدی را خواهیم شکست.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات