گردشگری Kayseri ترکیه در فکر جذب گردشگران ایرانی

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
1398/06/12
م.پیامنی
0 توضیحات

گردشگری Kayseri ترکیه در فکر جذب گردشگران ایرانی می باشد و با همکاران خود در پایتخت ایران تهران دیدار کردند تا گردشگری بین دو کشور را رونق دهند.
Cahit Cıngı، رئیس شرکت Erciyes، گفت: امروز ما در تهران هستیم و جنبه های توریستی سرگرم کننده Kayseri را به فعالان گردشگری ایرانی ارائه می دهیم تا بتواند گردشگران ورودی را افزایش داده و از پتانسیل های توریستی این شهرها استفاده کند. Cahit Cıngı به آژانس دولتی آنادولو ترکیه گفت كه این شركت متعلق به شهرداری كایسری و برای رونق گردشگری این استان است. Mount Erciyes بلندترین قله در آناتولی و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری ترکیه برای اسکی و اسنوبورد است.
دیدار بین مقامات گردشگری ترکیه و ایران در تهران و با هدف افزایش فعالیت های توریستی بین دو کشور برگزار شد.

آبشار کایسری در ترکیه

به منظور معرفی کایسری، مقامات گردشگری ترکیه، فیلم های کوتاهی را در مورد مکان معروف کاپادوکیا، منطقه ای تاریخی در آناتولی مرکزی که به دلیل دودکش هایش مشهور است، نشان می دهد و خود استان را به همکاران ایرانی خود معرفی می کند. سپس Cıngı اسکی را به عنوان یک جاذبه گردشگری محبوب ترکیه معرفی کرد.
علی کرای اوزانداچ، رئیس انجمن اپراتورهای گردشگری کایسری، به آژانس Anadolu گفت: میهمانان ایرانی و گردشگرانی ایرانی، به جز خرید بلیط هواپیما، به طور متوسط روزانه 1000 دلار خرج می کنند. اوزانداچ همچنین با بیان اینکه فعالان جهانگردی در تهران خوشحال هستند و در طول جلسه درباره جوانب تاریخی و زیبایی طبیعی کایسری صحبت کرد، افزود: تقاضای زیادی برای استان وجود دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات