تفریحات دریایی-صحرایی کیش را در یک نگاه ببینید

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
1398/04/18
م.پیامنی
0 توضیحات

کیش

جزیره زیبای کیش از جزایر خلیج فارس و بخش های بندر لنگه می باشد. در زمان های قدیم جزیره کیش را قیس می نامیدند. کیش به شکل یک بیضی با 15.45 کیلومتر در 12 کیلومتری و شکل گرفته است. بلندترین نقطه کیش حدوداً 35 متر از سطح دریا اندازه گیری شده است. جزیره کیش تا تهران 1052 کیلومتر، بندر عباس 250 کیلومتر، بندرلنگه 90 کیلومتر و تا جزیره هندورابی 28 کیلومتر، فاصله دارد.. 4 منطقه در سراسر جهان  درصد اکسیژن خالص بالایی دارند که کیش یکی از این مناطق محسوب می شود.

تفریحات دریایی صحرایی جزیره کیش

تفریحات هیجان انگیز دریایی کیش

تفریحات دریایی کیش یا تفریحات آبی کیش از محبوب ترین تفریحات کیش محسوب می شوند. هوای سالم و تمیز به همراه دریای مرجانی ذهن هر گردشگری را برای گذراندن چند روزی تفریح، به این جزیره جلب می کند. در ادامه چند نمونه از هیجانی ترین تفریحات آبی جزیره زیبای کیش را برای شما عزیزان توصیف کرده ایم.

اسکوتر زیر دریایی کیش

جدیدترین تفریح آبی که در جزیره کیش فراهم شده، اسکوتر زیردریایی کیش است. با اسکوتر زیردریایی کیش به دست آوردن تجربه غواصی در سنین بالای 12 سال برای همه اشخاص فراهم شده و بدون نیاز به تجربه غواصی و شنا و یا حتی وسایل و گواهینامه غواصی می توانید از این دستگاه استفاده کنید. برای استفاده از اسکوتر زیردریایی کیش، یک مربی ماهر شما را همراهی خواهد کرد که دیگر جای هیچگونه نگرانی باقی نخواهد ماند.

اسکوتر زیر دریایی کیش

فلای بورد کیش

فلای بورد کیش یکی از پر هیجان ترین ورزش ها و تفریحات این جزیره است. ورزش با این وسیله نیازمند عکس العمل سریع و فوری برای برقراری تعادل در زمان پرواز روی سطح آب است. فلای بورد به یک جت اسکی متصل می شود و فرد را روی هوا نگه داشته و با فشار آب به شخص اجازه انجام حرکات نمایشی را می دهد. این ورزش تجربه ای فوق العاده برای مسافران جزیره کیش است.

فلای بورد کیش

کیبل اسکی کیش

بزرگ ترین سایت کیبل اسکی جهان و اولین سایت اسکی روی آب خاورمیانه متعلق به جزیره کیش است و ایران یکی از معروف ترین کشور ها در زمیته کیبل اسکی می باشد. سایت اسکی جزیره زیبای کیش در بهترین نقطه سواحل جزیره واقع شده و دارای درختان نارگیل و لور قدیمی و همچنین آلاچیق های متعدد در ساحل و پلاژ آقایان، می باشد. کیبل اسکی کیش بسیار ایمن است و به سن خاصی محدود نمی شود.

کیبل اسکی جزیره کیش

تفریحات صحرایی جزیره زیبای کیش

سافاری صحرا در لغت به معناي گردش کردن و سياحت می باشد و به برنامه تورهای گردشگری نیز  می گویند و کسانی که در آن شرکت کرده اند با خودروهای متفاوت و يا چهار پايان و در مسير مشخصی، از مکانهاي جذاب بازديد کرده و از آن نهایت لذت را مي برند.

سافاری کیش

تور صحرا از رایج ترین و معروفترین تورهای سافاری است که در کیش رواج دارد. مسير حرکت تور سافاری در  نقاط بياباني و صحرائي جذاب است. وسایل نقليه ای که در تور سافاری مورد استفاده قرار می گیرند معمولا خودروهايی که دارای دو ديفرانسيل و چهار محور هستند، مثل تويوتا و لندکروز و حتي شتر نیز می باشند. اقليمي که برای تور سافاری و صحراگردی نياز است، طبيعت گرم و خشک بياباني و نيمه بياباني می باشد. جزیره زیبای کیش با شرایط آب و هوایی و موقعیت مناسبی که دارد، برای پذیرفتن توریست هایی که چنین تفریحاتی را می پذیرند کاملا آماده است. پیست های  offroad  واقع در جزیره کیش محیط فوق العاده ای برای به دست آوردن تجربه موتورسواری با موتور های Buggy، ATV، موتور Trail و موتور Cross می باشند.

تور سافاری کیش

برای سفر به جزیره زیبای کیش و استفاده از این امکانات تفریحی بی نظیر و فوق العاده، به سایت جیبوجت مراجعه و بلیط هواپیما کیش را تهیه کنید و از بهترین تفریحات بهره مند شوید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
فرم نظرات
نام و نام خانوادگی
ایمیل
توضیحات