راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

قبل از اینکه اقدام به جستجو و خرید بلیط هواپیما کنید، اقداماتی که در زیر به آنها اشاره کرده ایم را انجام دهید.

  • برای ثبت نام یک ایمیل داشته باشید، اگر ندارید برای خود حساب کاربری ایجاد کنید.
  • برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما باید یک کارت بانکی عضو شتاب که رمز دوم آن را قبلا گرفته اید، داشته باشید. در صورت نبود رمز دوم آن را از دستگاه های خود پرداز همان بانک می توانید تهیه کنید.
  • پول به اندازه کافی

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از جیبوجت باید چند مرحله را پشت سر بگذارید و برای دیدن بهترین و درست ترین نتیجه باید اطلاعات را کامل و با دقت وارد نمایید. مراحل زیر را به درستی انجام دهید.

جستجوی بلیط هواپیما

در قدم اول باید در قسمت جستجوی پرواز نوع یک طرفه یا دوطرفه بودن بلیط هواپیما را تعیین کنید. این کار را باید در قسمت هایی که در تصویر علامت گذاری شده انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

سپس مبدا و مقصد، زمان سفر و تعداد مسافر و کلاس پروازی مد نظرتان را در قسمتی که در تصویر مشخص شده انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

پس از آن روی جستجو کلیک کنید تا تمام پروازهای جیبوجت برای شما نمایش داده شود. سپس می توانید از طریق فیلترهای موجود در سایت، لیست خود را کاربردی تر نمایید.

جزئیات بلیط هواپیما

با کلیک کردن روی قسمت جزئیات، مانند آنچه در تصویر می بینید،

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

جزئیات هر پرواز نمایش داده می شود و می توانید نکات و جزئیات مربوط به پرواز مثل فرودگاه های مبدا و مقصد، مدت زمان پرواز، توقف ها و ... را در پرواز های یک طرفه برای مسیر رفتتان و در پرواز های دوطرفه برای مسیر های رفت و برگشت خود مشاهده نمائید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما از جیبوجت

پس از پیدا کردن بلیط و پرواز ایده آل خود برروی خرید بلیط کلیک کنید، سپس سیستم از شما میخواهد که بلیط انتخابی را بررسی و تائید کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

اگر هنوز به خانواده جیبوجت ملحق نشده اید، برای خرید بلیط نیاز است که با ایمیل خود ثبت نام کنید. در مرحله بعدی باید اطلاعات مسافران را وارد کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

 اطلاعات شخصی مسافران را وارد کرده و سپس برای خرید بلیط هواپیما از جیبوجت، وارد صفحه تائید نهایی و بعد پرداخت انتقال داده شوید، که با پر کردن اطلاعات کارت و حساب بانکی خود و تکمیل فرم، به سایت بازگردانده می شوید و می توانید بلیط خود را مشاهده کنید.
خرید و رزرو بلیط هواپیما از جیبوجت برای سفری دلنشین به همین سادگی و در این مراحل کوتاه انجام می پذیرد.