رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های تهران به شیراز

THR
3 شب
SYZ
رفت : 1399/05/22
برگشت : 1399/05/25
THR
5 شب
SYZ
رفت : 1399/05/22
برگشت : 1399/05/27
THR
6 شب
SYZ
رفت : 1399/05/22
برگشت : 1399/05/28
THR
7 شب
SYZ
رفت : 1399/05/22
برگشت : 1399/05/29

پروازها

THR
SYZ
رفت : 1399/05/24
برگشت : 1399/05/27
THR
SYZ
رفت : 1399/05/27
برگشت : 1399/05/30
THR
SYZ
رفت : 1399/05/30
برگشت : 1399/06/02
THR
SYZ
رفت : 1399/06/02
برگشت : 1399/06/05
THR
SYZ
رفت : 1399/06/05
برگشت : 1399/06/08
THR
SYZ
رفت : 1399/06/08
برگشت : 1399/06/11
در حال حاضر امتیازی برای این بلیط ثبت نشده است

فرودگاه های تهران به شیراز

فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد تهران به شیراز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به شیراز

شیراز

شیراز جزء شهرهای بزرگ ایران و کلان شهری زیباست که مرکز استان فارس می باشد. شیراز در سال ۱۳۹۵ نزدیک به ۱٬۵۶۵٬۵۷۲ نفر است، که با جمعیت ساکن در اطراف شهر به ۱٬۸۶۹٬۰۰۱ هم می‌رسد. پنجمین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران شیراز می باشد. شیراز واقع در بخش مرکزی استان فارس و در ارتفاع ۱۴۸۶ متری از سطح دریا است. این شهر در ناحیه کوهستانی زاگرس قرار دارد و آب و هوای آن معتدل است. شیراز بعد از تبریز (در سال ۱۲۸۷) و تهران (در سال ۱۲۸۹)، سومین شهر در ایران بود که در سال ۱۲۹۶، شهرداری در آن گشایش یافت. شهرداری شیراز ۱۱ منطقه مستقل شهری دارد و مساحتی نزدیک به ۲۴۰ کیلومتر مربع را شامل می‌شود.

آب و هوای شیراز

شیراز در ناحیه جنوب غربی ایران قرار گرفته است و آب و هوای مدیترانه ای دارد. میانگین دمای تیرماه شیراز ۳۰ درجه سانتی‌گراد و دی ماه ۵ درجه سانتی‌گراد، که به ترتیب گرمترین و سردترین ماه های سال می باشند، اندازه گیری شده است. ماه فروردین در شیراز دارای ۱۷ درجه سانتی‌گراد و مهرماه ۲۰ درجه سانتی‌گراد دما می‌باشند. میانگین سالانه دما در شیراز ۱۸ درجه سانتی‌گراد است و میزان بارندگی سالیانه در این شهر، ۳۳۷٫۸ میلیمتر است.

فرودگاه شیراز

شیراز بعد از تهران دومین شهر در ایران بود که دارای فرودگاه بین المللی بود. فرودگاه بین المللی شیراز در زمان سلطنت محمدرضا شاه پهلوی به اسم فرودگاه بین‌المللی شیراز افتتاح شد که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نام آن به فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب تغییر داده شد. این فرودگاه بعد از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه در ایران می‌باشد.

تهران

شهرستان تهران علاوه بر پرجمعیت ترین شهر،  پایتخت ایران و مرکز استان تهران می باشد. جمعیت این شهر نزدیک به 9 میلیون نفر می باشد که این امر باعث شده در رده بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان، پرجمعیت ترین شهر باختر آسیا و دومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه محسوب شود.

آب و هوای تهران

اقلیم تهران نیمه خشک است و در اکثر سال ها در زمستان نصف کل بارش‌های سالانه تهران را جبران می شود. اسفند ماه در تمام ماه های سال پرباران ترین ماه می باشد و تقریبا 20 درصد بارش سالانه در اسفند ماه رخ می دهد. تابستان تهران کم باران ترین فصل و شهریور خشک ترین ماه سال در تهران است.

فرودگاه های تهران

تهران دارای دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی است. این دو فرودگاه از شلوغ ترین فرودگاه های ایران هستند.

  • فرودگاه مهرآباد در غرب تهران بنا شده و نام آن از روستای مهرآباد که در گذشته در آن جا قرار داشته، گرفته شده است. این فرودگاه در سال ۱۳۱۷ افتتاح شد و اکثر پرواز های داخلی نیز در این فرودگاه انجام می پذیرد.
  • فرودگاه بین المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب تهران، به پیشنهاد ایکائو در سال 1346 و در زمینی ۱۳٫۵ هزار هکتاری بنا شده است که در سال 1383 نیز فعالیت خود را آغاز کرده است. بر اساس آمار ها، فرودگاه بین المللی امام خمینی بیشترین پروازهای خارجی را در فرودگاه های ایران دارد.

شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما تهران به شیراز

ایرلاین هایی زیادی مثل، ایران ایرتور، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم، ایران ایر، هواپیمایی وارش، کیش ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی تابان و هواپیمایی معراج، خدمات پرواز تهران به شیراز را انجام می دهند.

اطلاعات پرواز تهران به شیراز

زمان پرواز از تهران به شیراز به عواملی مثل وضعیت آب و هوا، بستگی دارد. این پرواز در روز های متفاوت که در جیبوجت مشاهده می‌کنید، در دسترس مسافران محترم می باشند. همچنین شرکت های هواپیمایی‌ گوناگونی خدمات پرواز تهران به شیراز را ارائه می دهند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز

بلیط هواپیما تهران به شیراز قیمت های مختلفی دارد که می توانید آن ها را در جیبوجت مشاهده و رزرو یا خرید کنید. با مراجعه به سایت جیبوجت می توانید علاوه بر تعیین تاریخ و زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز را انتخاب و سپس بلیط خود را خرید کنید. همچنین در جیبوجت بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز به مشتریان عزیز ارائه می شود.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز

برای خرید و یا رزرو ارزانترین بلیط هواپیما تهران به شیراز به سایت جیبوجت مراجعه و گزینه مرتب سازی طبق قیمت را انتخاب کنید. البته ما عدم ثبات قیمت ها و تغییرات در روزهای مختلف را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم. ولی با این حال جیبوجت در سدد است تا ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز را به شما عزیزان ارائه دهد.

خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز

از دیگر خدمات جیبوجت، خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز است که شما مسافران عزیز می‌توانید به راحتی آن را از جیبوجت خرید کنید. ایرلاین های زیادی مسیر پرواز تهران به شیراز را انجام می دهند که می توانید با توجه به قیمت و زمان مد نظرتان، بلیط خود را خرید و رزرو کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران