رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های تهران به مشهد

THR
3 شب
MHD
رفت : 1399/05/22
برگشت : 1399/05/25
THR
5 شب
MHD
رفت : 1399/05/22
برگشت : 1399/05/27
THR
6 شب
MHD
رفت : 1399/05/22
برگشت : 1399/05/28
THR
7 شب
MHD
رفت : 1399/05/22
برگشت : 1399/05/29

پروازها

THR
MHD
رفت : 1399/05/24
برگشت : 1399/05/27
THR
MHD
رفت : 1399/05/27
برگشت : 1399/05/30
THR
MHD
رفت : 1399/05/30
برگشت : 1399/06/02
THR
MHD
رفت : 1399/06/02
برگشت : 1399/06/05
THR
MHD
رفت : 1399/06/05
برگشت : 1399/06/08
THR
MHD
رفت : 1399/06/08
برگشت : 1399/06/11
در حال حاضر امتیازی برای این بلیط ثبت نشده است

فرودگاه های تهران به مشهد

فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد تهران به مشهد

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به مشهد

تهران

تهران پرجمعیت ترین  شهر و پایتخت ایران و همچنین مرکز استان تهران می باشد. تهران نزدیک به 9 میلیون نفر جمعیت دارد و در رده بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان، پرجمعیت ترین شهر باختر آسیا و دومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه حساب می شود.

آب و هوای تهران

اقلیم تهران نیمه خشک است و شمال تهران با ارتفاع بیشتری که نسبت به بقیه منطقه ها دارد، از دمای پائین تری نیز برخوردار است. یکی دیگر از دلایل دمای کم تر شمال تهران می تواند، بافت نا متراکم، باغ های قدیمی، پارک ها، فضای سبز کنار بزرگراه ها و کمبود فضا ها و فعالیت های صنعتی باشد. در میان ماه های سال در این شهر، اسفند پرباران ترین و شهریور خشک ترین ماه سال هستند.

فرودگاه های تهران

فرودگاه های تهران، مهرآباد و امام خمینی هستند این دو فرودگاه از شلوغ ترین فرودگاه های ایران می باشند.

  • فرودگاه مهرآباد در غرب تهران، سال ۱۳۱۷ افتتاح شده است و مبدا اکثر پرواز های داخلی است.
  • فرودگاه بین المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب تهران، با پیشنهاد ایکائو در سال 1346 بنا و در سال 1383 گشایش یافت. بر اساس آمار ها، فرودگاه بین المللی امام خمینی بیشترین پروازهای خارجی را بین فرودگاه های ایران دارد.

مشهد

مشهد کلان شهری واقع در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی می باشد. در زمان افشاریان  مشهدپایتخت  ایران بوده است. مشهد 351 کیلومتر مربع مساحت دارد و بعد از تهران دومین شهر پهناور ایران می باشد. مشهد به دلیل وجود حرم مطهر "علی بن موسی الرضا" هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه میزبان بیش از 27 میلیون زائر و گردشگر از داخل ایران، و بیش از 2 میلیون زائر از خارج از ایران می باشد. مشهد در اطراف رودخانه کشف رود و در دشت مشهد در بین کوه های هزار مسجد و بینالود بنا شده است. مرتفع ترین نقطه شهر مشهد 1150 متر و پست ترین نقطه آن 950 متر ارتفاع دارد. واژه مشهد به معنی محل شهود و محل شهادت است.

آب و هوای مشهد

مشهد آب و هوای معتدل دارد. زمستان های سرد و خشک و تابستان های گرم، از خصوصیات آب و هوایی مشهد است. به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد و همچنین به علت قرار داشتن در مرز جنوب و شمال خراسان و تداخل جبهه های آب و هوایی متفاوت، شرایط و خصوصیات اقلیمی و آب و هوایی خاصی دارد. در کل شهر مقدس مشهد دارای آب و هوای متغیر ولی معتدل و متمایل به سرد و خشک است. در بیشتر روز های سال باد از سمت جنوب شرقی و سمت شمال غربی می وزد. در گرمترین روزهای سال دمای هوا به 43 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد و در سردترین مناطق و روزهای سال تا 15 درجه سانتی گراد زیر صفر هم می آید.

فرودگاه های مشهد

 مشهد دارای فرودگاهی به نام فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد است.

شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما تهران به مشهد

به دلیل اهمیت شهر مشهد در ایران و به علت تعداد زیاد مسافران مشهد، شرکت های هواپیمایی بسیاری از شهرهای مختلف به این شهر پرواز دارند، شرکت های هواپیمایی و ایرلاین هایی که به مشهد پرواز دارند شامل: ایران ایرتور، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم، ایران ایر، هواپیمایی آتا، هواپیمایی ساها، هواپیمایی پویا، هواپیمایی وارش، مشهد ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی تابان و هواپیمایی معراج می باشند.

اطلاعات پرواز تهران به مشهد

مقدار زمانی که پرواز تهران به مشهد دارد، به گزینه های زیادی مثل وضعیت آب و هوا، بستگی دارد. پرواز های تهران به مشهد در روز های متفاوت که در جیبوجت مشاهده می‌کنید، در دسترس مسافران عزیز می باشند. همینطور شرکت های هواپیمایی‌ گوناگونی خدمات پرواز تهران به مشهد را دارا می باشند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد

بلیط هواپیما تهران به مشهد نرخ های گوناگونی دارد که برای مشاهده آن ها به سایت جیبوجت مراجعه آن را و رزرو یا خرید کنید. همچنین با مراجعه به سایت جیبوجت می توانید بجز تعیین تاریخ و زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد را طبق نظر خود انتخاب و خرید کنید. در جیبوجت بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد به مشتریان عزیز ارائه می شود.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد

برای مشاهده ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد به سایت جیبوجت مراجعه و گزینه مرتب سازی طبق قیمت را انتخاب کنید. البته به دلیل عدم ثبات قیمت ها، ما تغییر در روزهای متفاوت را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم. ولی با این حال جیبوجت سعی دارد تا ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد را به شما عزیزان عرضه کند.

خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد

از دیگر خدمات جیبوجت، خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد است که شما مسافران گرامی می‌توانید به راحتی از جیبوجت خرید کنید. ایرلاین های زیادی مسیر پرواز تهران به مشهد را انجام می دهند که می توانید با توجه به قیمت و زمان مد نظرتان، بلیط خود را خرید و رزرو کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران