رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های تهران به کیش

THR
3 شب
KIH
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/07
THR
5 شب
KIH
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/09
THR
6 شب
KIH
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/10
THR
7 شب
KIH
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/11

پروازها

THR
KIH
رفت : 1399/07/06
برگشت : 1399/07/09
THR
KIH
رفت : 1399/07/09
برگشت : 1399/07/12
THR
KIH
رفت : 1399/07/12
برگشت : 1399/07/15
THR
KIH
رفت : 1399/07/15
برگشت : 1399/07/18
THR
KIH
رفت : 1399/07/18
برگشت : 1399/07/21
THR
KIH
رفت : 1399/07/21
برگشت : 1399/07/24
در حال حاضر امتیازی برای این بلیط ثبت نشده است

فرودگاه های تهران به کیش

Kish Island APT

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد تهران به کیش

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به کیش

کیش

جزیره کیش از جزایر خلیج فارس و بخش های بندر لنگه می باشد که از منطقه های دیدنی استان هرمزگان محسوب می شود. نام قدیم جزیره کیش، "قیس" بوده است. جزیره کیش بیضی شکل بوده و در 12 کیلومتری منطقه شیبکوه واقع شده است. بلندترین نقطه کیش حدود 35 متر از سطح دریا ارتفاع دارد. کیش رودخانه دائمی ندارد و تعداد زیادی از منابع آب شیرین را در خود جای داده است. فاصله هوایی کیش تا تهران 1052 کیلومتر، بندر عباس 250 کیلومتر، بندرلنگه 90 کیلومتر و تا جزیره هندورابی 28 کیلومتر است. در دنیا 4 منطقه معرفی شده اند که درصد اکسیژن خالص بسیار بالایی دارند، کیش یکی از آن مناطق به شمار می رود.

آب و هوای کیش

کیش آب و هوای گرم و مرطوبی دارد. میانگین دمای سالانه کیش 26.6 درجه سانتیگراد اندازه گیری شده است. آب و هوای کیش تحت تاثیر توده های متفاوت هوای شمال غرب و جنوب می باشد و به طور کلی کم باران و نیمه خشک است. بارندگی در کیش در بیشتر مواقع به شکل رگبار در و ماه های زمستانی اتفاق می افتد. کیش مثل دیگر مناطق استان هرمزگان تابستان های بسیار گرم و مرطوب و زمستان های معتدل و مطلوبی دارد.

فرودگاه های کیش

 کیش یک فرودگاه بین المللی به نام، فرودگاه بین المللی کیش در غرب استان هرمزگان که در جزیره ساخته شده است، دارد. این فرودگاه دارای 2 باند پرواز استاندارد می باشد.

تهران

شهرستان تهران پرجمعیت ترین شهر ایران می باشد، این شهر پایتخت و مرکز استان تهران نیز به شمار می رود. تهران جمعیتی بالغ بر به 9 میلیون نفر دارد و رتبه بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان، پرجمعیت ترین شهر باختر آسیا و دومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.

آب و هوای تهران

تهران دارای اقلیم نیمه خشک است و شمال این شهر با ارتفاع بیشتری که نسبت به سایر نواحی شهر دارد، از دمای پائین تری نسبت به آن مناطق برخوردار است. از دیگر دلایل دمای پائین تر شمال شهر تهران نسبت به مناطق جنوب این شهر، بافت نا متراکم، باغ های قدیمی، پارک ها، فضای سبز کنار بزرگراه ها و کمبود فضا ها و فعالیت های صنعتی در این قسمت شهر می باشد. بین ماه های سال، اسفند پرباران ترین و شهریور خشک ترین ماه سال در تهران هستند.

فرودگاه های تهران

فرودگاه های تهران، مهرآباد و امام خمینی می باشند و از شلوغ ترین فرودگاه های ایران به شمار می روند.

  • فرودگاه مهرآباد در غرب تهران، سال ۱۳۱۷ افتتاح شده است و مبدا اکثر پرواز های داخلی است.
  • فرودگاه بین المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب تهران، به پیشنهاد ایکائو در سال 1346 ساخته و سال 1383 افتتاح شد. بر اساس آمار ها، فرودگاه بین المللی امام خمینی بیشترین پروازهای خارجی را بین فرودگاه های ایران دارد.

شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما تهران به کیش

به دلیل اهمیتی که جزیره کیش در ایران دارد و به علت تعداد زیاد مسافران این جزیره، شرکت های هواپیمایی بسیاری از شهرهای مختلف به این جزیره پرواز دارند، شرکت های هواپیمایی و ایرلاین هایی که خدمات پرواز به کیش را ارائه می دهند شامل: ایران ایرتور، هواپیمایی سپهران، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم، ایران ایر، هواپیمایی وارش، کیش ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی تابان و هواپیمایی معراج می باشند.

اطلاعات پرواز تهران به کیش

مدت زمان پرواز از تهران به کیش به گزینه هایی مثل وضعیت آب و هوا، بستگی دارد. این پرواز در روز های متفاوت که در جیبوجت مشاهده می‌کنید، در دسترس مشتریان محترم می باشند. همچنین شرکت های هواپیمایی‌ گوناگونی خدمات پرواز تهران به کیش را ارائه می دهند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش

بلیط هواپیما تهران به کیش نرخ های مختلفی دارد که در جیبوجت قابل مشاهده و رزرو یا خرید هستند. با مراجعه به سایت جیبوجت می توانید علاوه بر تعیین تاریخ و زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش را انتخاب و سپس بلیط خود را خرید کنید. همچنین در جیبوجت بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش به مسافران عزیز ارائه می شود.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش

برای خرید و یا رزرو ارزانترین بلیط هواپیما تهران به کیش به سایت جیبوجت مراجعه و گزینه مرتب سازی بر اساس قیمت را انتخاب کنید. البته عدم ثبات قیمت ها و تغییرات در روزهای مختلف به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. ولی با این حال جیبوجت سعی بر این دارد که ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به کیش را به شما عزیزان عرضه کند.

خرید بلیط هواپیما تهران به کیش

از دیگر خدمات جیبوجت، خرید بلیط هواپیما تهران به کیش است که شما مسافران عزیز به راحتی می توانید آن را از جیبوجت خرید و یا رزرو کنید. ایرلاین های زیادی مسیر پرواز تهران به کیش را دارند که می توانید با توجه به قیمت و زمان مد نظرتان، بلیط خود را خرید و رزرو کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران