رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های تهران به اهواز

THR
3 شب
AWZ
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/07
THR
5 شب
AWZ
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/09
THR
6 شب
AWZ
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/10
THR
7 شب
AWZ
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/11

پروازها

THR
AWZ
رفت : 1399/07/06
برگشت : 1399/07/09
THR
AWZ
رفت : 1399/07/09
برگشت : 1399/07/12
THR
AWZ
رفت : 1399/07/12
برگشت : 1399/07/15
THR
AWZ
رفت : 1399/07/15
برگشت : 1399/07/18
THR
AWZ
رفت : 1399/07/18
برگشت : 1399/07/21
THR
AWZ
رفت : 1399/07/21
برگشت : 1399/07/24
در حال حاضر امتیازی برای این بلیط ثبت نشده است

فرودگاه های تهران به اهواز

فرودگاه اهواز
فرودگاه بین‌المللی اهواز

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد تهران به اهواز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به اهواز

تهران

شهرستان تهران بعلاوه اینکه پرجمعیت ترین شهر و پایتخت ایران است، مرکز استان تهران نیز می باشد. جمعیتی که تهران در خود جای داده حدود 9 میلیون نفر است. تهران در رتبه ی بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان، پرجمعیت ترین شهر باختر آسیا و دومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه ایستاده است.

آب و هوای تهران

تهران اقلیمی نیمه خشک دارد و شمال این شهر چون ارتفاع آن نسبت به سایر نقاط بیشتر است، دمای کمتری در مقایسه با دیگر نواحی دارد. از دلایل دیگر دمای کمتر شمال تهران نسبت به دیگر مناطق می تواند بافت نا متراکم، باغ های کهن، پارک ها، فضاهای سبز حواشی بزرگراه ها و مقدار پائین فعالیت های صنعتی در شمال شهر باشد. اکثر سال ها، در زمستان نصف کل بارش های سالانه تهران جبران می شود. در کل ماه های سال اسفند پرباران ترین ماه است و حدودا 20 درصد از بارش های سالانه در اسفند ماه اتفاق می افتد. تابستان تهران کم باران ترین فصل و شهریور خشک ترین ماه سال در تهران به شمار می رود.

فرودگاه های تهران

تهران دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی را دارد که این دو فرودگاه جزء شلوغ ترین فرودگاه های ایران نیز هستند.

  • فرودگاه مهرآباد در غرب تهران بنا شده و اسم آن برگرفته از روستای مهرآباد که قبلا در آن جا قرار داشته، می باشد و در سال ۱۳۱۷ افتتاح شده است. اکثر پرواز های داخلی نیز در این فرودگاه انجام می پذیرد.
  • فرودگاه بین المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب تهران، به پیشنهاد ایکائو در سال 1346 و در زمینی ۱۳٫۵ هزار هکتاری بنا شده و در سال 1383 نیز گشایش یافت. طبق آمار ها، فرودگاه بین المللی امام خمینی بیشترین پروازهای خارجی را بین فرودگاه های ایران دارد.

اهواز

اهواز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان خوزستان نیز می باشد. اهواز از شهرهای صنعتی مهم در ایران است که هفتمین شهر پر جمعیت ایران نیز به شمار می رود. اهواز در قسمت جلگه ای خوزستان بنا شده و از سطح دریا ارتفاع  12 متری دارد. مساحت شهر اهواز 18650 هکتار می باشد که این مساحت، شهر اهواز را در رتبه سومین شهر وسیع ایران نگه داشته است. شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب (بزرگترین تولیدکننده نفت ایران) در اهواز قرار دارد، شرکت ملی حفاری ایران (بزرگترین شرکت حفاری کشور) نیز در اهواز می باشد. برخی از بزرگترین کارخانه های مادر کشور، واقع در این شهر هستند. پر آب ترین رودخانه ایران،کارون نیز از اهواز عبور می کند و این شهر را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم کرده است.

آب و هوای اهواز

استان خوزستان و مرکز آن شهر اهواز تحت تاثیر سه نوع باد قرار گرفته اند، اولین باد جریان سرد نواحی کوهستانی، دومین باد جریان گرم و رطوبتی از خلیج فارس و سومین باد جریانی است که از عربستان می وزد و با خود مقادیر زیادی رطوبت و شن و خاک همراه دارد. از نظر پستی و بلندی، اهواز به دو قسمت کوهستانی و جلگه ای تقسیم می شود. اهواز تابستان های بسیار داغ و زمستان های معتدل و خنک با شب های سرد دارد. میانگین دمای هوای تابستان های اهواز 31.2 درجه سانتیگراد و بیشینه دمای ثبت شده در این شهر بیشتر از 50 درجه بوده است. متوسط دمای هوا در زمستان های اهواز حدوداً 14.9 درجه سانتیگراد و حداقل ترین دمای ثبت شده به ندرت چند درجه زیر صفر بوده است.

فرودگاه های اهواز

اهواز یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی اهواز دارد . میانگین پروازهای داخلی، خارجی و ورود خروج در این فرودگاه به صورت روزانه 70 پرواز است.

شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما اهواز

به دلیل اهمیتی که شهر صنعتی اهواز در ایران دارد، تعداد مسافرانی که به این شهر سفر می کنند زیاد هستند، به همین دلیل شرکت های هواپیمایی و ایرلاین های زیادی مثل: ایران ایرتور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم، ایران ایر، هواپیمایی وارش، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آتا، هواپیمایی کارون (نفت)، هواپیمایی تابان و هواپیمایی معراج، خدمات پرواز به این شهر را ارائه می دهند.

اطلاعات پرواز تهران به اهواز

مدت زمان پرواز از تهران به اهواز به عوامل بسیاری مثل وضعیت آب و هوا، بستگی دارد. پرواز تهران به اهواز در روز های مختلف که در جیبوجت مشاهده می‌کنید، در دسترس شما مسافران عزیز می باشند. شرکت های هواپیمایی‌ گوناگونی نیز خدمات پرواز تهران به اهواز را ارائه می دهند.

قیمت بلیط هواپیما تهران به اهواز

بلیط هواپیما تهران به اهواز قیمت های گوناگونی دارد که می توانید آن ها را در جیبوجت مشاهده و رزرو یا خرید کنید. همچنین با مراجعه به سایت جیبوجت علاوه بر تعیین تاریخ و زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیما تهران به اهواز را طبق نظر خود انتخاب و آن را خرید کنید. همچنین در جیبوجت بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به اهواز به مشتریان عزیز ارائه می شود.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به اهواز

برای دیدن ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به اهواز به سایت جیبوجت مراجعه کرده و از فیلد مرتب سازی طبق قیمت استفاده کنید. البته شما را از عدم ثبات قیمت ها و تغییر در روزهای متفاوت مطلع خواهیم کرد، اما در حالت کلی جیبوجت سعی دارد تا ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به اهواز را به مسافران گرامی ارائه دهد.

خرید بلیط هواپیما تهران به اهواز

یکی دیگر از خدمات جیبوجت، خرید بلیط هواپیما تهران به اهواز است که شما مسافران گرامی می‌توانید به راحتی آن را از جیبوجت خرید و یا رزرو کنید. ایرلاین های زیادی مسیر پرواز تهران به اهواز را ارائه می دهند که با توجه به قیمت و زمان مد نظرتان، می توانید بلیط خود را تهیه کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران