رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های تفلیس

THR
3 شب
TBS
رفت : 1398/07/01
برگشت : 1398/07/04
THR
5 شب
TBS
رفت : 1398/07/01
برگشت : 1398/07/06
THR
6 شب
TBS
رفت : 1398/07/01
برگشت : 1398/07/07
THR
7 شب
TBS
رفت : 1398/07/01
برگشت : 1398/07/08

پروازها

THR
TBS
رفت : 1398/07/02
برگشت : 1398/07/05
THR
TBS
رفت : 1398/07/05
برگشت : 1398/07/08
THR
TBS
رفت : 1398/07/08
برگشت : 1398/07/11
THR
TBS
رفت : 1398/07/11
برگشت : 1398/07/14
THR
TBS
رفت : 1398/07/14
برگشت : 1398/07/17
THR
TBS
رفت : 1398/07/17
برگشت : 1398/07/20

فرودگاه های تفلیس

Tbilisi Intl APT

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد تفلیس

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس

تفلیس

تفلیس، پایتخت تاریخی و باشکوه گرجستان است که در دو سمت رود کُر وسعت یافته و از سه طرف با کوه هایی احاطه شده است.امروزه تفلیس به جهت نزدیکی و هزینه های پائین سفر، به یکی از مقاصد مورد پسند گردشگران ایرانی تبدیل شده است.

سفر به تفلیس

تفلیس شهریست که تاریخش بلند، بناهایش قرون وسطایی، موزه ها و کلیسا هایش دیدنی، و زیبایی را برای این شهر به ارمغان می آورند. با گشتن در کوچه و پس کوچه های تفلیس به مردمی برخورد خواهید کرد که آوازه مهمان نوازی شان در دنیا پیچیده است. بیشتر ما گرجستان را به تفلیس و باتومی می شناسیم، دو شهری که گردشگران بسیاری را از جای جای جهان به سمت خود جذب می کنند.

هزینه های سفر به تفلیس

برای سفر به تفلیس با داشتن اطلاعات در مورد خرج و مخارج در این شهر هزینه های سفرتان را به حداقل برسانید. اما با این حال، با رعایت بعضی از نکته های کلیدی که در جیبوجت است، می ‌توانید هزینه‌ های سفر به تفلیس را کاهش دهید و از سفر به این شهر زیبا لذت ببرید.

آب و هوای تفلیس

شهر تفلیس به علت نزدیک بودن به کوه و وزش باد از این کوه ها، تابستان های نسبتا گرم و زمستان های بسیار سردی دارد. شرایط اقلیمی تفلیس نسبتا نیمه گرمسیری و مرطوب می باشد و میانگین دما در سال حدود ۲ درجه ی سلسیوس اندازه گیری شده است. بهترین زمان برای سفر به تفلیس گرجستان در ماه های مرداد و شهریور است زیرا در این زمان می توانید از تفریحات ساحلی این شهر به طور کامل استفاده کنید. ولی اگر می خواهید که سفرتان به تفلیس کم هزینه شود، اگر با هوای سرد مشکلی ندارید، سعی کنید در فصل زمستان که مقدار مسافران تفلیس کاهش می یابد، به این شهر سفر کنید. پس اگر در فصل سرد می خواهید به تفلیس بروید، توجه داشته باشید که لباس های گرم و مناسبی همراه خودتان ببرید.

بهترین زمان سفر به تفلیس

توصیه جیبوجت به شما این است که در هر زمان از سال می ‌توانید به این کشور زیبا سفر کنید. با اینکه تابستان در تفلیس گرم و مرطوب است و زمستان آب و هوایی سرد را تجربه می ‌کند، اما در هر زمان از سال سفری خوبی را برای شما به ارمغان می آورد. بنابراین سفر به تفلیس در کشور زیبای گرجستان در تمامی سال برای گردشگران لذت‌بخش خواهد بود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با در نظر گرفتن  زمان محدود مردم، تمهیداتی انجام شده تا مسافران به صورت اینترنتی خرید و رزرو خود را انجام دگرجستان. خرید اینترنتی بلیط باعث می شود تا بتوانید تمام شرایط و وضعیت های پروازهای مختلف را بررسی و با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید و در زمان خود صرفه جویی نمایید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس می بایست به اینکه نوع بلیط انتخابی شما چیست و آیا از خرید خود مطمئن هستید یا خیر، توجه داشته باشید، زیرا اگر خرید شما بلیط چارتر تفلیس باشد، قابل برگرشت نیست و هزینه شما سوخت خواهد شد. بلیط هواپیما سیستمی تفلیس قابل استرداد می باشد و با توجه به زمانی که تا پرواز باقی مانده، چند درصد از مبلغ آن کسر شده و مابقی به حساب شما بازگردانده می شود. از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس می توان به مقایسه و مشاهده همه قیمت ها اشاره کرد، به صورتی که می توانید از ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تفلیس تا گران ترین آنها با ایرلاین های متفاوت و ساعت های پروازی متنوع مشاهده نمایید و بسته به نیاز و علاقه خود خرید و رزرو بلیط تفلیس را انجام دهید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما تفلیس چند مرحله را باید بگذرانید و برای مشاهده بهترین و معقولانه ترین نتیجه باید تمام اطلاعات را با دقت وارد نمایید. مراحل ذیل را به درستی انجام دهید:
جستجوی بلیط هواپیما تفلیس: در اولین قدم باید در قسمت جستجوی پرواز نوع بلیط هواپیما که یک طرفه باشد یا دوطرفه باشد، پس از آن مبدا و مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافر را مشخص نمایید. سپس در قسمت جستجو کلیک کنید تا تمام پروازهای تفلیس نمایش داده شود. پس از آن می توانید از طریق فیلترهای موجود، لیست خود را کاربردی تر نمایید.

جزئیات بلیط هواپیما تفلیس: با کلیک بر روی قسمت جزئیات هر پزواز نمایش داده شده، می توانید تمام نکات و جزئیات مربوط به پرواز مانند مقدار مجاز بار، قوانین پرواز، نوع هواپیما و فرودگاه های مبدا و مقصد را مشاهده نمایید. 
خرید بلیط هواپیما تفلیس: شما می توانید با زدن دکمه انتخاب پرواز، اطلاعات شخصی مسافران را وارد نمایید و سپس برای خرید بلیط هواپیما تفلیس، به صفحه پرداخت انتقال داده می شوید که با پر کردن اطلاعات کارت و حساب بانکی خود و تکمیل فرم، به سایت بازگردانده می شوید و می توانید بلیط خود را مشاهده کنید.

ویژگی های خرید آنلاین بلیط هواپیما تفلیس

خرید آنلاین بلیط هواپیما تفلیس دارای خصوصیات مهم و حائز اهمیتی است که از برترین آنها می توان به موارد زیراشاره کرد:
ارائه خدمات همراه با بلیط هواپیما تفلیس: با خرید اینترنتی بلیط تفلیس، خدماتی همانند بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و یا تشریفات فرودگاهی به مسافران تعلق خواهد گرفت.
امکان خرید بلیط هواپیما از تمام شرکت های هواپیمایی: اگر که ایرلاین به خصوصی در نظرتان است، می توانید از قسمت فیلتر ایرلاین ها، هواپیمایی مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا تنها پروازهای آن شرکت برای شما به نمایش گذاشته شود.
بلیط ارزان هواپیمای تفلیس: مسافران می باسیت در لحظه ای که می خواگرجستان خرید خود را انجام دگرجستان، به لیست مراجعه نمایند چرا که قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر می کنند. به صورت کلی بلیط چارتر تفلیس و بلیط لحظه آخری تفلیس دارای قیمت ارزان تری می باشد و چنانچه تاریخ و ساعت حرکت هواپیما برای شما مناسب است، می تواند بهترین گزینه جهت خرید بلیط ارزان برای شما محسوب شود.
فرودگاه تفلیس: شهر تفلیس تنها یک فرودگاه دارد که آن، فرودگاه بین المللی تفلیس است. این فرودگاه، مهم ترین فرودگاه کشور گرجستان بوده و در 17 کیلومتری جنوب شرقی شهر تفلیس قرار دارد. میزان مسافرانی که در سال 2015 به این فرودگاه رفت و آمد داشتند، 547,150 نفر بوده اند و در کل این فرودگاه بین المللی گنجایش جا به جایی 2.8 میلیون مسافر را دارد. 

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تفلیس

در زمان هایی می توانید بلیط خود را قیمت مناسب تری خریداری نمایید، و در زمان هایی بلیط هواپیما تفلیس قیمت ها گران می شود. بسته به اینکه زمان سفر شما در فصل شلوغ گردشگری باشد یا نه این امر را تعیین می کند. به صورت معمول پیشنهاد می شود برای خرید بلیط هواپیما تفلیس ارزان تر در اوایل عرضه اقدام نکنید، زیرا با قیمت های بالاتری فروخته می شوند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که این قیمت های اعلام شده بالاتر از میزان استاندارد نیست و معمولاً پس از گذشت زمان و نزدیک شدن به وقت پرواز، برای تکمیل پرواز قیمت ها را کم می کنند. ولی شک نکنید که رزرو بلیط هواپیما تفلیس در لحظات آخر کار مناسبی نیست. 

قیمت بلیط هواپیما تفلیس

از آنجایی که نرخ بلیط هواپیما تفلیس به صورت دائم در نوسان است، نمی توان قیمت دقیق و ثابتی را برای بلیط تفلیس اعلام کرد. هزینه بلیط هواپیما تفلیس بسته به نوع پرواز، ساعت پرواز، کلاس پروازی و نوع شرکت هواپیمایی، تغییر می کند. جهت اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تفلیس می توانید در صفحه اصلی جیبوجت پس از تکمیل اطلاعات لازم، لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

بایدها و نبایدهای سفر به تفلیس

 • از غذاهای محلی تفلیس حتما میل کنید.
 • از صحبت درباره آبکازیا و اوستیای جنوبی خودداری کنید. چون ممکن است این مکالمه به مشاجره و دعوا منجر شود.
 • در بعضی از کلیساها باید با روسری و لباسی کاملا پوشیده وارد شوید.
 • با دختر خانم های گرجی در جمع های خانوادگی گرم و صمیمی صحبت نکنید.
 • پنیر گرجی را حتما تجربه کنید.
 • پیاده روی در شهر را فراموش نکنید.
 • حتما سری به بازارهای سنتی تفلیس بزنید، در جای جای این شهر بازارهای فراوانی به چشم می خورد که می توانید در آنجا انواع خوراکی ها مثل میوه و سبزیجات تازه و گوشت و نان را تهیه کنید.
 • دعوت مردم مهمان نواز و مهربان این شهر را برای غذا خوردن قبول کنید و لحظاتی شاد را در کنارشان بگذرانید.

حمل و نقل در تفلیس

حمل و نقل در گرجستان به طور کلی کم هزینه است. در باتومی نیز این قضیه صدق می کند. شما روش های مختلفی برای رسیدن به شهر و گشت و گذار در تفلیس را دارید که از جمله آن ها تاکسی می باشد.

جاذبه های گردشگری تفلیس

قلعه ناریکالا | Narikala Fortress، باغ های بوتانیکال | Botanical Gardens Tbilisi، کلیسای کاشوتی | Kashveti Church، کلیسای اسمیندا سامبا | Tbilisi Sameba Cathedral، مجسمه مادر تفلیس | Tbilisi mother statue، کلیسای آنچیسخاتی | Anchiskhati Basilica، پل پیس | The Bridge of Peace، حمام های حرارتی در آبانتوبانی | Tbilisi Sulphur Baths و شهر قدیمی تفلیس | Tbilisi old town، از مکان های گردشگری تفلیس می باشند که نظر گردشگران زیادی را به خود جلب کرده اند.

مراکز خرید تفلیس

شما برای خرید در شهر تفلییس می توانید از :مرکز خرید تفلیس مال | Tbilisi Mall، مرکز خرید ایست پوینت | East Point، خیابان پکینی | Pekini Street و مرکز خرید کارواسلا | Karvasla، دیدن کنید.

رستوران های تفلیس

به منظور صرف غذا در تفلیس حتما به رستوران های: رستوران ایرانی یسلیانی | yoseliani cafe restaurant و رستوران مک لارنز | MacLaren’s Irish Pub رفته و طعم غذاهای فوق العاده آن ها را بچشید.

شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما تفلیس

هواپیمایی آسمان (EP)، ایران ایر (IR)، آذربایجان ایرلاینز (J2)، هواپیمایی قشم (QB) و قطر ایرویز (QR)، شرکت های هواپیمایی هستند که به گرجستان و شهر تفلیس پرواز دارند.

مسیرهای پر تردد به فرودگاه تفلیس

در زیر به ترتیب بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما تفلیس از شهرهای ایران را نام می بریم:

 • بلیط هواپیما تهران تفلیس
 •  بلیط هواپیما بندرعباس تفلیس
 •  بلیط هواپیما مشهد تفلیس
 •  بلیط هواپیما شیراز تفلیس

بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما تفلیس از شهرهای دیگر دنیا را نام می بریم:

 • بلیط هواپیما ایران تفلیس
 •  بلیط هواپیما ترکیه تفلیس
 •  بلیط هواپیما امارات متحده عربی تفلیس

مطالب مرتبط