رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های پکن

THR
3 شب
PEK
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/07
THR
5 شب
PEK
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/09
THR
6 شب
PEK
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/10
THR
7 شب
PEK
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/11

پروازها

THR
PEK
رفت : 1399/07/06
برگشت : 1399/07/09
THR
PEK
رفت : 1399/07/09
برگشت : 1399/07/12
THR
PEK
رفت : 1399/07/12
برگشت : 1399/07/15
THR
PEK
رفت : 1399/07/15
برگشت : 1399/07/18
THR
PEK
رفت : 1399/07/18
برگشت : 1399/07/21
THR
PEK
رفت : 1399/07/21
برگشت : 1399/07/24
امتیاز کاربران برای بلیط هواپیما پکن  |  امتیاز 5 از 5 (از 1101 رای)

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد پکن

خرید اینترنتی بلیط هواپیما پکن

پکن مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان

پکن پایتخت جمهوری خلق چین و یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان است. این شهر در سال ۲۰۱۴ بیش از ۲۱٬۵۱۶٬۰۰۰ میلیون نفر جمعیت داشته است. پکن دومین شهر پرجمعیت چین پس از شانگهای و مرکز سیاسی، فرهنگی و آموزشی کشور چین است. فرودگاه بین‌المللی پکن دومین فرودگاه پر تردد جهان از نظر ترافیک مسافران است. تاریخ پکن به حدود سه هزار سال پیش می ‌رسد و در هشت قرن اخیر در اغلب دوره ‌ها پایتخت چین بوده ‌است. معدود شهرهایی در دنیا هستند که برای دوره‌ای چنین دراز مرکز سیاسی و فرهنگی باقی مانده باشند، از این رو آثار تاریخی زیادی در شهر موجود می باشد. پکن میزبان المپیک ۲۰۰۸ بوده و برای برگزاری المپیک زمستانی ۲۰۲۲ هم انتخاب شده است.به این ترتیب اولین شهری است که هم المپیک تابستانی و هم المپیک زمستانی را برگزار خواهد کرد.

پکن، پایتخت پرجمعیت ترین کشور جهان

سفر به پکن، شهر ممنوعه

پکن آثار و بناهای تاریخی ۵۰۰۰ ساله ای را از گذشتگان در خود نگه حفظ کرده است، به همین خاطر سبب شده تا سالانه گردشگران زیادی به این شهر چینی سفر کنند. البته المپیک ۲۰۰۸ هم نقش مهمی در شناساندن شهر پکن به عنوان یکی از بزرگ‌ ترین شهرهای جذاب برای گردشگران و تبدیل این شهر به شهری بین المللی داشته است.

با ما ارزان ترین سفر به پکن را داشته باشید

برای سفر به پکن با داشتن اطلاعات در مورد خرج و مخارج در این شهر هزینه های سفرتان را به حداقل برسانید. اما با این حال، با رعایت بعضی از نکته های کلیدی که در جیبوجت است، می‌ توانید هزینه‌ های سفر به پکن را کاهش دهید و از سفر به این شهر زیبا لذت ببرید.

پکن چگونه آب و هوایی دارد؟

شرایط آب و هوای شهر پکن، با توجه به شرایط جغرافیایی اش، همواره بارانی است. در این شهر تابستان ها گرم و مرطوب بوده و زمستان ها سرد و خشک است.

در چه زمانی می توان سفری خاطره انگیز به پکن را تجربه کرد؟

 بهترین زمان برای سفر به پکن، ماه‌ های سپتامبر و اکتبر (شهریور و مهر) است که همزمان با (پاییز طلایی) و زیبای این شهر می‌ شود.  شهر پکن تابستان‌ های بسیار گرم و طاقت‌ فرسایی دارد و اما در این فصل میزبان خیل عظیمی از گردشگران است.

 خرید اینترنتی بلیط هواپیما پکن، آسان و کم هزینه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با در نظر گرفتن  زمان محدود مردم، تمهیداتی انجام شده تا مسافران به صورت اینترنتی خرید و رزرو خود را انجام دچین. خرید اینترنتی بلیط باعث می شود تا بتوانید تمام شرایط و وضعیت های پروازهای مختلف را بررسی و با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید و در زمان خود صرفه جویی نمایید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما پکن می بایست به اینکه نوع بلیط انتخابی شما چیست و آیا از خرید خود مطمئن هستید یا خیر، توجه داشته باشید، زیرا اگر خرید شما بلیط چارتر پکن باشد، قابل برگرشت نیست و هزینه شما سوخت خواهد شد. بلیط هواپیما سیستمی پکن قابل استرداد می باشد و با توجه به زمانی که تا پرواز باقی مانده، چند درصد از مبلغ آن کسر شده و مابقی به حساب شما بازگردانده می شود. از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما پکن می توان به مقایسه و مشاهده همه قیمت ها اشاره کرد، به صورتی که می توانید از ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما پکن تا گران ترین آنها با ایرلاین های متفاوت و ساعت های پروازی متنوع مشاهده نمایید و بسته به نیاز و علاقه خود خرید و رزرو بلیط پکن را انجام دهید.

با راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما به پکن، خریدی آسان داشته باشید

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما پکن چند مرحله را باید بگذرانید و برای مشاهده بهترین و معقولانه ترین نتیجه باید تمام اطلاعات را با دقت وارد نمایید. مراحل ذیل را به درستی انجام دهید:
جستجوی بلیط هواپیما پکن: در اولین قدم باید در قسمت جستجوی پرواز نوع بلیط هواپیما که یک طرفه باشد یا دوطرفه باشد، پس از آن مبدا و مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافر را مشخص نمایید. سپس در قسمت جستجو کلیک کنید تا تمام پروازهای پکن نمایش داده شود. پس از آن می توانید از طریق فیلترهای موجود، لیست خود را کاربردی تر نمایید.

جزئیات بلیط هواپیما پکن: با کلیک بر روی قسمت جزئیات هر پزواز نمایش داده شده، می توانید تمام نکات و جزئیات مربوط به پرواز مانند مقدار مجاز بار، قوانین پرواز، نوع هواپیما و فرودگاه های مبدا و مقصد را مشاهده نمایید.

خرید بلیط هواپیما پکن: شما می توانید با زدن دکمه انتخاب پرواز، اطلاعات شخصی مسافران را وارد نمایید و سپس برای خرید بلیط هواپیما پکن، به صفحه پرداخت انتقال داده می شوید که با پر کردن اطلاعات کارت و حساب بانکی خود و تکمیل فرم، به سایت بازگردانده می شوید و می توانید بلیط خود را مشاهده کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما پکن چین

با 3 کلیک خودتان را به پکن برسانید

خرید آنلاین بلیط هواپیما پکن دارای خصوصیات مهم و حائز اهمیتی است که از برترین آنها می توان به موارد زیراشاره کرد:
ارائه خدمات همراه با بلیط هواپیما پکن: با خرید اینترنتی بلیط پکن، خدماتی همانند بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و یا تشریفات فرودگاهی به مسافران تعلق خواهد گرفت.
امکان خرید بلیط هواپیما از تمام شرکت های هواپیمایی: اگر که ایرلاین به خصوصی در نظرتان است، می توانید از قسمت فیلتر ایرلاین ها، هواپیمایی مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا تنها پروازهای آن شرکت برای شما به نمایش گذاشته شود.
بلیط ارزان هواپیمای پکن: مسافران می باسیت در لحظه ای که می خواچین خرید خود را انجام دچین، به لیست مراجعه نمایند چرا که قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر می کنند. به صورت کلی بلیط چارتر پکن و بلیط لحظه آخری پکن دارای قیمت ارزان تری می باشد و چنانچه تاریخ و ساعت حرکت هواپیما برای شما مناسب است، می تواند بهترین گزینه جهت خرید بلیط ارزان برای شما محسوب شود.
فرودگاه پکن: فرودگاه بین‌المللی پکن، فرودگاهی بین‌المللی است که در ۲۰ کیلومتری شمال شرقی شهر پکن، پایتخت جمهوری خلق چین قرار دارد و پر رفت ‌و آمد ترین فرودگاه بین‌المللی این کشور محسوب می‌شود. فرودگاه بین‌المللی پکن، مرکز هواپیمایی ایر چاینا محسوب می‌شود.

بهترین زمانی که می توانید برای خرید بلیط پکن اقدام کنید

در زمان هایی می توانید بلیط خود را قیمت مناسب تری خریداری نمایید، و در زمان هایی بلیط هواپیما پکن قیمت ها گران می شود. بسته به اینکه زمان سفر شما در فصل شلوغ گردشگری باشد یا نه این امر را تعیین می کند. به صورت معمول پیشنهاد می شود برای خرید بلیط هواپیما پکن ارزان تر در اوایل عرضه اقدام نکنید، زیرا با قیمت های بالاتری فروخته می شوند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که این قیمت های اعلام شده بالاتر از میزان استاندارد نیست و معمولاً پس از گذشت زمان و نزدیک شدن به وقت پرواز، برای تکمیل پرواز قیمت ها را کم می کنند. ولی شک نکنید که رزرو بلیط هواپیما پکن در لحظات آخر کار مناسبی نیست. 

برای سفر عالی به پکن هم کم هزینه کنید

از آنجایی که نرخ بلیط هواپیما پکن به صورت دائم در نوسان است، نمی توان قیمت دقیق و ثابتی را برای بلیط پکن اعلام کرد. هزینه بلیط هواپیما پکن بسته به نوع پرواز، ساعت پرواز، کلاس پروازی و نوع شرکت هواپیمایی، تغییر می کند. جهت اطلاع از قیمت بلیط هواپیما پکن می توانید در صفحه اصلی جیبوجت پس از تکمیل اطلاعات لازم، لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

بایدها و نباید هایی که در سفر به پکن می بایست رعایت کنید

 • زمانی که می خواهید افراد را صدا بزنید، حتما آنها را با نام فامیلی صدا بزنید و از الفاظی مانند خانم و آقا استفاده کنید.
 • دست دادن و تکان دست هنگام سلام احوال پرسی مرسوم است.
 • هرگز از آب لوله کشی استفاده نکرده و حتما از آب معدنی برای آشامیدن در شهر پکن استفاده کنید.
 • در هنگام بازدید از مکان های شلوغ و پر بازدید مثل دیوار چین مراقبت وسایل ارزشمندتان باشید.

حمل و نقلی آسان و مطمئن را در پکن تجربه کنید

پکن هم مانند الباقی شهر های جهان، از وسایل حمل و نقل عمومی مثل: مترو یا قطار سریع السیر، اتوبوس و تاکسی برخوردار است. اما یک مورد از وسایل حمل و نقل عمومی آن، این شهر را از بقیه شهرها متمایز کرده و آن هم دوچرخه می باشد. دوچرخه یکی از وسایل حمل و نقل عمومی در پکن و برخی از کشورهای آسیای شرقی است که می تواند تجربه خوبی در سفرتان به پکن را رقم بزند.

با تماشای جاذبه های گردشگری پکن به زندگی خود روح تازه ای ببخشید

چین جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد که اکثر آن ها در پکن واقع می باشند. از جاذبه های مهم گردشگری پکن می توان به: گولو و ژانگلو ( Gulou و Zhonglou) به عنوان برج طبل و برج ناقوس، منطقه هنر ۷۹۸، کاخ تابستانی، معبد بهشت به عنوان که یک معبد تائوئیست در نظر گرفته شده است، بادالینگ (Badaling) ساده ترین محل برای دسترسی به دیوار بزرگ پکن و شهر ممنوعه، اشاره کرد.

پکن، شهری مملو از جاذبه های مدرن و قدیمی

مراکز خرید پکن، گذرگاه شما برای خریدی که فکرش را نمی کردید

از مهمترین مراکز خرید پکن می توان :مرکز خرید پلازای شرقی یا ارینتال پلازا ( The Malls at Oriental Plaza )، شین کنگ ( Shin Kong ) ، مرکز خرید اینتای پکن ( Beijing Yintai )، مرکز خرید سولانا ( Solana )، منطقه ی دپلیس ( The Place )، مرکز خرید سنلیتون ( Sanlitun ) و مرکز خرید زیدان جوی ( Xidan Joy )، را نام برد.

غذاهای باب میلتان را در رستوران های پکن نوش جان کنید

اگر می خواهید خوش طمع ترین غذاهای چینی را امتحان کنید حتما طعم غذاهای رستوران هایی مثل: رستوران کپیتال ام (Capital M Restaurant)، رستوران کینگ جوی (King’s Joy Beijing)، رستوران هانگ بین لو (Hongbinlou Restaurant) و رستوران دادونگ رست داگ ( Dadong Roast Duck (Nanxincang، را بچشید.

ایرلاین هایی که بلیط هواپیما پکن را عرضه می کنند

هواپیمایی چایناساترن (CZ)،  هواپیمایی امارات (EK)، قطر ایرویز (QR)، ماهان ایر (W5) و عمان ایر (WY)، خطوط هوایی هستند که به چین و پکن پرواز دارند.

از مسیرهای پر تردد به فرودگاه پکن بیشتر بدانید!

در زیر به ترتیب بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما پکن از شهرهای ایران را نام می بریم:

 • بلیط هواپیما تهران پکن
 •  بلیط هواپیما بندرعباس پکن
 •  بلیط هواپیما مشهد پکن
 •  بلیط هواپیما شیراز پکن

بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما پکن از شهرهای دیگر دنیا را نام می بریم:

 • بلیط هواپیما ایران پکن
 •  بلیط هواپیما ارمنستان پکن
 •  بلیط هواپیما امارات متحده عربی پکن

سوالات متداول خرید و رزرو بلیط هواپیما پکن

آیا حتما باید بلیط هواپیما پکن را چاپ کنم و با خودم به فرودگاه ببرم؟

در بسیاری از پروازها چاپ بلیط ضرورتی ندارد. شما می توانید شماره بلیط هواپیما پکن خود را یادداشت و آن را هنگام پرواز به همراه داشته باشید.

برای خرید بلیط هواپیما پکن از جیبوجت چه چیزهایی لازم است؟

دسترسی به اینترنت از طریق لپ تاپ، تبلت یا گوشی تلفن همراه و در اختیار داشتن مشخصات کارت بانکی در یکی از بانک های عضو شبکه شتاب به همراه رمز دوم آن برای هر خرید اینترنتی ضروری است.

چه اشیایی را می توانم در سفر هوایی به پکن با خود به داخل هواپیما ببرم؟

اشیایی که مسافران میتوانند به عنوان بار دستی رایگان به داخل هواپیما ببرند عبارتند از: صندلی چرخدار بیمار، گهواره کوچک و غذای کودک، دوربین شکاری و دوربین عکاسی، مجله و یا کتاب، یک عدد کیف دستی زنانه، یک چتر و یا عصا، یک پالتو، شال و یا پتو.

چه موقع قبل از پرواز هواپیما پکن باید در فرودگاه حاضر باشم؟

در پروازهای داخلی باید 2 ساعت قبل از پرواز هواپیما و در پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به متصدی کانتر مربوطه و با ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است 40 دقیقه قبل از زمان پرواز، کانتر مربوطه بسته خواهد شد.

آیا پس از خرید بلیط هواپیما پکن، نام مسافر قابل تغییر است؟

بسته به نوع بلیط این قابلیت متفاوت است. در بلیط هواپیما سیستمی پکن امکان تغییر نام وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی لغو شده و بلیط هواپیما پکن جدید صادر شود. اما در بلیط های چارتر پکن این درخواست طبق قوانین چارتر کننده قابل پیگیری است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران