رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های تهران به دبی

IKA
3 شب
DXB
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/07
IKA
5 شب
DXB
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/09
IKA
6 شب
DXB
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/10
IKA
7 شب
DXB
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/11

پروازها

IKA
DXB
رفت : 1399/07/06
برگشت : 1399/07/09
IKA
DXB
رفت : 1399/07/09
برگشت : 1399/07/12
IKA
DXB
رفت : 1399/07/12
برگشت : 1399/07/15
IKA
DXB
رفت : 1399/07/15
برگشت : 1399/07/18
IKA
DXB
رفت : 1399/07/18
برگشت : 1399/07/21
IKA
DXB
رفت : 1399/07/21
برگشت : 1399/07/24
در حال حاضر امتیازی برای این بلیط ثبت نشده است

فرودگاه های تهران به دبی

Dubai World Central - Al Maktoum Intl APT
Dubai Intl APT
Minhad Military Ar Base
Travel Mall EY Bus Station

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد تهران به دبی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دبی

تهران

شهرستان تهران به جز اینکه پرجمعیت ترین شهر و پایتخت ایران است، مرکز استان تهران نیز می باشد. جمعیت تهران حدود 9 میلیون نفر است که در رتبه ی بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان، پرجمعیت ترین شهر باختر آسیا و دومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه نیز است.

آب و هوای تهران

اقلیم تهران نیمه خشک است و شمال شهر تهران به دلیل ارتفاع بیشتر، دمای کمتری نسبت به دیگر نواحی دارد. از دیگر دلایل دمای پائین تر شمال شهر تهران نسبت به سایر مناطق می تواند بافت نا متراکم، باغ های کهن، پارک ها، فضاهای سبز حواشی بزرگراه ها و مقدار پائین فعالیت های صنعتی در شمال شهر باشد. در اکثر سال ها در زمستان نصف کل بارش های سالانه تهران را جبران می‌کند. در کل ماه های سال اسفند پرباران ترین ماه است و تقریبا 20 درصد از بارش های سالانه در اسفند ماه اتفاق می افتد. تابستان تهران کم باران ترین فصل و شهریور خشک ترین ماه سال در تهران به شمار می رود.

فرودگاه های تهران

در تهران دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی وجود دارد که از شلوغ ترین فرودگاه های ایران هم هستند.

فرودگاه مهرآباد در غرب تهران واقع شده و اسم آن برگرفته از روستای مهرآباد که قبلا در آن جا قرار داشته، می باشد و در سال ۱۳۱۷ افتتاح شده است. اکثر پرواز های داخلی نیز در این فرودگاه انجام می پذیرد. 
فرودگاه بین المللی امام خمینی در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب تهران، به پیشنهاد ایکائو در سال 1346 و در زمینی ۱۳٫۵ هزار هکتاری بنا شده و در سال 1383 نیز گشایش یافت. بر اساس آمار ها، فرودگاه بین المللی امام خمینی بیشترین پروازهای خارجی را بین فرودگاه های ایران دارد.

دبی

دبی بزرگ‌ ترین شهر کشور امارات متحده عربی در جنوب ایران و حاشیه خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد. دبی در سال ۱۸۳۳ توسط شیخ مکتوم بن بطی بن سهیل آل مکتوم رسما به عنوان یک شهر بنیان نهاده شد. دبی با کشف نفت به اقتصاد شکوفایی رسید و با منطقه آزاد تجاری، واگذاری ملک به شهروندان خارجی در مناطق آزاد، اعطا کردن اقامت، صادرات، ترانزیت مسافر و کالا و بخش عظیمی نیز از گردشگری و سایر خدمات مالی و بازرگانی تأمین می‌شود.

آب و هوای دبی

دبی به دلیل اینکه در کمربند بیابانی شمالی قرار گرفته، آب و هوایی بیابانی استوایی دارد. تابستان ها، میانگین حداکثر دما ۴۱ درجه ی سانتیگراد است که در شب تا نزدیک به ۳۰ درجه سانتیگراد کم می شود. بیشترین دمای ثبت شده در دبی ۵۲٫۱ درجه سانتیگراد در جولای ۲۰۰۲ می باشد. در تمام سال بیشتر روز ها آفتابی است. زمستان در این شهر با میانگین بیشترین دمای ۲۳ درجه که در شب تا ۱۴ درجه سانتیگراد کاهش می یابد، گرم و کوتاه است.

فرودگاه های دبی

دبی دارای یک فرودگاه مهم و کاربردی به نام فرودگاه بین المللی دبی است.

شرکت های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما تهران به دبی

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما تهران به دبی بسیار گوناگون اند و دارای کلاس های متفاوت هستند. از این شرکت های هواپیمایی می توان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی امارات، فلای دبی، ایران ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی قشم ایر و هواپیمایی تابان ایر را نام برد.

اطلاعات پرواز تهران به دبی

زمان پرواز از تهران به دبی بسته به عواملی چون وضعیت آب و هوا، است. پرواز تهران به دبی در روزهای مختلف که در جیبوجت می بینید، در دسترس شما مسافران عزیز است. همچنین شرکت های هواپیمایی‌ متنوعی پرواز های تهران به دبی را ارائه می دهند. شما می‌توانید با شخصی کردن فیلتر های جستجوی پرواز در جیبوجت برای هر ایرلاین، فقط پرواز تهران به دبی آن شرکت هواپیمایی را مشاهده کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی

نرخ های مختلفی از بلیط هواپیما تهران به دبی را در جیبوجت مشاهده و رزرو یا خرید کنید. در جیبوجت به راحتی و با تعیین تاریخ پرواز و زمان آن، قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی را طبق نظر خود انتخاب و خرید کنید. همچنین تضمین می‌کنیم در جیبوجت بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی را به شما ارائه دهیم.

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی

برای دیدن ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی در سایت جیبوجت، مرتب سازی بر اساس قیمت را انتخاب کنید. البته باید موضوع عدم ثبات قیمت ها و تغییر در روزهای مختلف را به شما عزیزان یادآوری کنیم. ولی با این وجود جیبوجت سعی دارد تا ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی را به شما عزیزان ارائه دهد.

خرید بلیط هواپیما تهران به دبی

از دیگر خدمات جیبوجت، خرید بلیط هواپیما تهران به دبی است که مشتریان می‌توانند به راحتی و با اطمینان کامل از جیبوجت خرید کنند. شرکت های هواپیمایی زیادی مسیر پرواز تهران به دبی را پوشش می‌دهند که می‌توانید با توجه به قیمت و زمانی که برنامه ریزی کرده اید، بلیط خود را خرید و یا رزرو کنید. همچنین اطمینان داشته باشید که ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران به دبی را از مجموعه پر تنوع پرواز چارتر تهران به دبی خریداری می کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران