رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های دهلی

THR
3 شب
DEL
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/07
THR
5 شب
DEL
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/09
THR
6 شب
DEL
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/10
THR
7 شب
DEL
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/11

پروازها

THR
DEL
رفت : 1399/07/06
برگشت : 1399/07/09
THR
DEL
رفت : 1399/07/09
برگشت : 1399/07/12
THR
DEL
رفت : 1399/07/12
برگشت : 1399/07/15
THR
DEL
رفت : 1399/07/15
برگشت : 1399/07/18
THR
DEL
رفت : 1399/07/18
برگشت : 1399/07/21
THR
DEL
رفت : 1399/07/21
برگشت : 1399/07/24
امتیاز کاربران برای بلیط هواپیما دهلی  |  امتیاز 5 از 5 (از 1101 رای)

فرودگاه های دهلی

Indira Gandhi Intl APT

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد دهلی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی

دهلی مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان

دهلی از بزرگ ترین شهرهای هند است که بخش کوچک تری به نام دهلی نو را احاطه کرده است. اکثر مردم در زمان وارد شدن به دهلی با دیدن عظمت آن ممکن است کمی شوکه شوند. شهری که سنت و مدرنیته به همراه زیبایی‌ های زیاد را با هم ارائه می دهد. در مقایسه با بیشتر شهرهای هندوستان به جز بمبئی، دهلی جایی تقریبا پر هزینه است. در این شهر می ‌توان فرهنگ ‌ها، مذاهب و عقاید مختلف زیادی را دید که در ابتدا ممکن است گیج کننده باشد. دهلی پایتخت هند است که تراکم جمعیتی زیادی نیز دارد.

دهلی شهری پر از ماجرا در هندوستان

سفر به دهلی، با لقب هندوستان کوچک

دهلی، پایتخت شگفتی ها در کشور هند است. این شهر از قدیمی ترین شهرهای هندوستان محسوب می شود و به معمولا به آن هندوستان کوچک هم می گویند. با در نظر داشتن این که این روزها سعی کرده تا با دنیای مدرن همسو شود، اما هنوز در بیشتر نقاط آن روح باستانی وجود دارد و جاذبه های تاریخی متعددی در آن موجود است.

با ما ارزان ترین سفر به دهلی را داشته باشید

برای سفر به دهلی با داشتن اطلاعات در مورد خرج و مخارج در این شهر هزینه های سفرتان را به حداقل برسانید. اما با این حال، با رعایت بعضی از نکته های کلیدی که در جیبوجت است، می ‌توانید هزینه‌ های سفر به دهلی را کاهش دهید و از سفر به این شهر زیبا لذت ببرید.

دهلی چگونه آب و هوایی دارد؟

آب و هوای دهلی در مقایسه با شهرهای دیگر هندوستان مقداری غیر قابل پیش بینی است. چون این شهر از طرفی به گرما و خشکی بیابان های راجستان نزدیک است و از سوی دیگر با سرمای هیمالیا مواجه است، بنابراین با شرایط آب و هوایی غیر قابل پیش بینی دست و پنجه نرم می کند. بین آوریل تا اکتبر هوا گرم و سوزان است معمولاً بالای ۴۰ درجه سانتی گراد. در فصل باران‌ های موسمی به‌ویژه در ماه‌ های ژوئیه و اوت باران‌ های آن سیل‌آسا هستند و در زمستان مخصوصاً در دسامبر و ژانویه دما تا نزدیکی صفر کاهش می ‌یابد.

در چه زمانی می توان سفری خاطره انگیز به دهلی را تجربه کرد؟

اگر به قصد تفریح به دهلی می روید، باید در بین ماه های اکتبر تا می (آبان تا اواخر فرودین) به این شهر سفر کنید، اما اگر قصدتان خرید است، بهترین زمان بین ماه های تیر و مرداد است که با باران های موسمی هم همراه می باشد.

 خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی، آسان و کم هزینه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با در نظر گرفتن  زمان محدود مردم، تمهیداتی انجام شده تا مسافران به صورت اینترنتی خرید و رزرو خود را انجام دهند. خرید اینترنتی بلیط باعث می شود تا بتوانید تمام شرایط و وضعیت های پروازهای مختلف را بررسی و با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید و در زمان خود صرفه جویی نمایید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی می بایست به اینکه نوع بلیط انتخابی شما چیست و آیا از خرید خود مطمئن هستید یا خیر، توجه داشته باشید، زیرا اگر خرید شما بلیط چارتر دهلی باشد، قابل برگرشت نیست و هزینه شما سوخت خواهد شد. بلیط هواپیما سیستمی دهلی قابل استرداد می باشد و با توجه به زمانی که تا پرواز باقی مانده، چند درصد از مبلغ آن کسر شده و مابقی به حساب شما بازگردانده می شود. از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی می توان به مقایسه و مشاهده همه قیمت ها اشاره کرد، به صورتی که می توانید از ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما دهلی تا گران ترین آنها با ایرلاین های متفاوت و ساعت های پروازی متنوع مشاهده نمایید و بسته به نیاز و علاقه خود خرید و رزرو بلیط دهلی را انجام دهید.

با راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما به دهلی، خریدی آسان داشته باشید

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی چند مرحله را باید بگذرانید و برای مشاهده بهترین و معقولانه ترین نتیجه باید تمام اطلاعات را با دقت وارد نمایید. مراحل ذیل را به درستی انجام دهید:
جستجوی بلیط هواپیما دهلی: در اولین قدم باید در قسمت جستجوی پرواز نوع بلیط هواپیما که یک طرفه باشد یا دوطرفه باشد، پس از آن مبدا و مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافر را مشخص نمایید. سپس در قسمت جستجو کلیک کنید تا تمام پروازهای دهلی نمایش داده شود. پس از آن می توانید از طریق فیلترهای موجود، لیست خود را کاربردی تر نمایید.
جزئیات بلیط هواپیما دهلی: با کلیک بر روی قسمت جزئیات هر پزواز نمایش داده شده، می توانید تمام نکات و جزئیات مربوط به پرواز مانند مقدار مجاز بار، قوانین پرواز، نوع هواپیما و فرودگاه های مبدا و مقصد را مشاهده نمایید. 
خرید بلیط هواپیما دهلی: شما می توانید با زدن دکمه انتخاب پرواز، اطلاعات شخصی مسافران را وارد نمایید و سپس برای خرید بلیط هواپیما دهلی، به صفحه پرداخت انتقال داده می شوید که با پر کردن اطلاعات کارت و حساب بانکی خود و تکمیل فرم، به سایت بازگردانده می شوید و می توانید بلیط خود را مشاهده کنید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما دهلی

با 3 کلیک خودتان را به دهلی برسانید

خرید آنلاین بلیط هواپیما دهلی دارای خصوصیات مهم و حائز اهمیتی است که از برترین آنها می توان به موارد زیراشاره کرد:
ارائه خدمات همراه با بلیط هواپیما دهلی: با خرید اینترنتی بلیط دهلی، خدماتی همانند بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و یا تشریفات فرودگاهی به مسافران تعلق خواهد گرفت.
امکان خرید بلیط هواپیما از تمام شرکت های هواپیمایی: اگر که ایرلاین به خصوصی در نظرتان است، می توانید از قسمت فیلتر ایرلاین ها، هواپیمایی مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا تنها پروازهای آن شرکت برای شما به نمایش گذاشته شود.
بلیط ارزان هواپیمای دهلی: مسافران می باسیت در لحظه ای که می خواهند خرید خود را انجام دهند، به لیست مراجعه نمایند چرا که قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر می کنند. به صورت کلی بلیط چارتر دهلی و بلیط لحظه آخری دهلی دارای قیمت ارزان تری می باشد و چنانچه تاریخ و ساعت حرکت هواپیما برای شما مناسب است، می تواند بهترین گزینه جهت خرید بلیط ارزان برای شما محسوب شود.
فرودگاه دهلی: فرودگاه ایندیرا گاندی دهلی (Indira Gandhi International Airport) فرودگاهی بین المللی شهر دهلی هندوستان است.شهر دهلی به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان و همچنین قرارگیری در مرکز کشور هند، پذیرای مسافران و گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد که با اهداف مختلف به این کشور سفر می کنند.

بهترین زمانی که می توانید برای خرید بلیط دهلی اقدام کنید

در زمان هایی می توانید بلیط خود را قیمت مناسب تری خریداری نمایید، و در زمان هایی بلیط هواپیما دهلی قیمت ها گران می شود. بسته به اینکه زمان سفر شما در فصل شلوغ گردشگری باشد یا نه این امر را تعیین می کند. به صورت معمول پیشنهاد می شود برای خرید بلیط هواپیما دهلی ارزان تر در اوایل عرضه اقدام نکنید، زیرا با قیمت های بالاتری فروخته می شوند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که این قیمت های اعلام شده بالاتر از میزان استاندارد نیست و معمولاً پس از گذشت زمان و نزدیک شدن به وقت پرواز، برای تکمیل پرواز قیمت ها را کم می کنند. ولی شک نکنید که رزرو بلیط هواپیما دهلی در لحظات آخر کار مناسبی نیست. 

 برای سفر عالی به دهلی هم کم هزینه کنید

از آنجایی که نرخ بلیط هواپیما دهلی به صورت دائم در نوسان است، نمی توان قیمت دقیق و ثابتی را برای بلیط دهلی اعلام کرد. هزینه بلیط هواپیما دهلی بسته به نوع پرواز، ساعت پرواز، کلاس پروازی و نوع شرکت هواپیمایی، تغییر می کند. جهت اطلاع از قیمت بلیط هواپیما دهلی می توانید در صفحه اصلی جیبوجت پس از تکمیل اطلاعات لازم، لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

بایدها و نباید هایی که در سفر به دهلی می بایست رعایت کنید

 • در هند نباید کتاب، کاغذ و یا حتی روزنامه را با پا لگد کرد و یا جابه جا کرد.
 • نباید با همان دستی که غذا می خورید، از ظرف اصلی برای خود غذا بکشید.
 • تمامی قوانین و مقررات مربوط به لباس و کفش، هنگام بازدید از کاخ ها و معابد باید رعایت شود.
 • نباید به کسی با دست چپ دست بزنید و یا چیزی بدهید و بگیرید.
 • خوردن الکل و کشیدن سیگار در عموم مجاز نیست.
 • لباس های مناسب و نسبتا پوشیده به تن کنید، مخصوصا اگر خانم هستید.
 • برای انجام کارها و تفریح از صبح زود اقدام کنید زیرا ترافیک و شلوغی خیابانها در وحشتناک است.
 • با لبخندی بزرگ با دیگران احوال پرسی کنید. دست دادن با خانمها در ملاعام ممنوع است.
 • هنگام خرید از دستفروشها، چانه بزنید تا به نصف قیمت گفته شده توسط فروشنده برسید. اما در فروشگاه چانه نزنید.
 • هنگام ورود به مکانهای مذهبی و خانه ی مسلمانان باید کفش خود را در بیاورید.
 • هنگام رفتن به خانه ی کسی حتما یک هدیه حتی کوچک تهیه کنید.

حمل و نقلی آسان و مطمئن را در دهلی تجربه کنید

حمل و نقل عمومی در دهلی هند، با مترو، قطار، تاکسی، اتوبوس و اتوریکشا انجام می پذیرد.

با تماشای جاذبه های گردشگری دهلی به زندگی خود روح تازه ای ببخشید

قلعه سرخ | Red Fort، مسجد جامع دهلی | Jama Masjid، مقبره همایون | Humayun’s Tomb، قطب منار | Qutub Minar، باغ پنج حس | Garden of ۵ Sence و مقبره گاندی | tomb of mahatma gandhi، از جمله مکان های گردشگری می باشد که توریست های زیادی را به سمت خود جذب می کنند.

جاذبه های دهلی با معماری و سبک های متنوع

مراکز خرید دهلی، گذرگاه شما برای خریدی که فکرش را نمی کردید

بازار چتا چوک | Chhatta Chowk Bazaar، مرکز خرید سلکت سیتی | Select City Shopping، بازار خان | Khan Market و بازار دیلی هات | Dilli haat را می توانید برای خرید کردن در دهلی انتخاب کنید.

غذاهای باب میلتان را در رستوران های دهلی نوش جان کنید

در رستوران های :رستوران ایستگاه شرق (Orient Express)، رستوران بخارا | Bukhara Restaurant و رستوران کریم | Karim’s Restaurant، در دهلی می توانید از طعم انواع غذاهای هندی لذت ببرید.

ایرلاین هایی که بلیط هواپیما دهلی را عرضه می کنند

هواپیمایی امارات (EK)، فلای دوبی‌ (FZ)، ایران ایر (IR)، کویت ایرویز (KU)، قطر ایرویز (QR)، ماهان ایر (W5) و عمان ایر (WY) خطوط هوایی هستند که از ایران به دهلی پرواز دارند و  یونایتد ایرلاینز (UA)، ترکیش ایرلاینز (TK)، لوفتهانزا (LH)، هواپیمایی کی‌ال‌ام (KL)، ایر فرانس (AF)، ایر کانادا (AC)، بریتیش ایرویز (BA)، چاینا ایسترن ایرلاینز (MU)، هواپیمایی چایناساترن (CZ) و ایر چاینا (CA) از دیگر خطوط محبوب هوایی هستند که به هند پرواز میکنند.

از مسیرهای پر تردد به فرودگاه دهلی بیشتر بدانید

در زیر به ترتیب بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما دهلی از شهرهای ایران را نام می بریم:

 • بلیط هواپیما تهران دهلی
 •  بلیط هواپیما بندرعباس دهلی
 •  بلیط هواپیما مشهد دهلی
 •  بلیط هواپیما شیراز دهلی

بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما دهلی از شهرهای دیگر دنیا را نام می بریم:

 •  بلیط هواپیما ایران دهلی
 •  بلیط هواپیما ترکیه دهلی
 •  بلیط هواپیما امارات متحده عربی دهلی

سوالات متداول خرید و رزرو بلیط هواپیما دهلی

در فرودگاه و هنگام سوار شدن به هواپیما چه مدارکی لازم است؟

ارائه بلیط هواپیما دهلی (نسخه چاپ شده یا تصویر آن بر روی گوشی تلفن همراه یا تبلت) و کارت شناسایی معتبر مثل شناسنامه یا کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه به متصدی مربوطه ضروری می باشد.

پس از خرید بلیط هواپیما دهلی از وبسایت جیبوجت، بلیط چگونه به دست من خواهد رسید؟

بلیط هواپیما دهلی خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود. البته می توانید در وبسایت جیبوجت با وارد شدن به حساب کاربری بلیط هایی که خرید کرده اید را مشاهده و برای چاپ آنها اقدام کنید.

آیا باید حتما بلیط هواپیما دهلی را چاپ و همراه خودم داشته باشم؟

در پروازهای داخلی برای دریافت کارت پرواز به همراه داشتن مدرک شناسایی (کارت ملی) کافی است، اما توصیه ی ما به شما این می باشد که بلیط چاپ شده و‌ یا عکس آنرا به همراه داشته باشید و پیامک حاوی شماره ارجاء (PNR) ارسالی به تلفن همراهتان را تا قبل از گرفتن کارت پرواز پاک نکنید. به همراه داشتن نسخه چاپ شده از بلیط خریداری شده برای کنسل کردن احتمالی پرواز نیاز می باشد.

آیا می توان مشخصات بلیط هواپیما دهلی خریداری شده را آنلاین مشاهد و چاپ کرد؟

بله؛ یک نسخه از بلیط خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

آیا بعد از خرید بلیط هواپیما دهلی، نام و کد ملی مسافر قابل تغییر است؟

بسته به نوع بلیط این قابلیت متفاوت است. در بلیط های سیستمی امکان تغییر نام وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط قبلی استرداد (لغو) شده و بلیط جدید صادر شود. اما در بلیط های چارتر این درخواست طبق قوانین چارتر کننده بلیط هواپیما دهلی قابل پیگیری است.

چه زمان قبل از پرواز هواپیما باید در فرودگاه باشم؟

در پروازهای داخلی باید 2 ساعت قبل از پرواز هواپیما و در پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید و با مراجعه به متصدی کانتر مربوطه و با ارائه بلیط و کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است 40 دقیقه قبل از زمان پرواز، کانتر بسته خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران