رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های بدروم

THR
3 شب
BJV
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/07
THR
5 شب
BJV
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/09
THR
6 شب
BJV
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/10
THR
7 شب
BJV
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/11

پروازها

THR
BJV
رفت : 1399/07/06
برگشت : 1399/07/09
THR
BJV
رفت : 1399/07/09
برگشت : 1399/07/12
THR
BJV
رفت : 1399/07/12
برگشت : 1399/07/15
THR
BJV
رفت : 1399/07/15
برگشت : 1399/07/18
THR
BJV
رفت : 1399/07/18
برگشت : 1399/07/21
THR
BJV
رفت : 1399/07/21
برگشت : 1399/07/24
امتیاز کاربران برای بلیط هواپیما بدروم  |  امتیاز 5 از 5 (از 1102 رای)

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد بدروم

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بدروم

بدروم مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان

بدروم سرزمین آب های بی پایان است، شهری که تا چشم کار می کند نور و آب دنیای دیگری را ایجاد کرده است. شهری ساحلی در جنوب غرب ترکیه که در کنار دریای اژه موقعیت توریستی خوبی را پیدا کرده است.  واژه «بدروم» به معنای پایین است و از آنجائیکه این شهر در پائین ترکیه قرار گرفته است به این اسم نامگذاری شده است.

بدروم شهری با سواحل زیبا

سفر به بدروم، شهری با سواحل فوق العاده

در سفر به بدروم انتظار سفری متفاوت به ترکیه را داشته باشید، شهری با خانه‌های سفید رنگ ساخته شده کنار هم با کوچه‌ هایی که به دریا ختم می ‌شوند. اما قبل از سفر به هر نقطه ای از جهان داشتن اطلاعات کافی درباره جاذبه های آنجا و همچنین چشم اندازی نسبت به رستوران ها، جاذبه های گردشگری، هتل ها و امکانات آنها را باید در اختیار داشته باشید که جیبوجت این اطلاعات را در اختیار شما می گذارد.

با ما ارزان ترین سفر به بدروم را داشته باشید

برای سفر به بدروم با داشتن اطلاعات در مورد خرج و مخارج در این شهر هزینه های سفرتان را به حداقل برسانید. اما با این حال، با رعایت بعضی از نکته های کلیدی که در جیبوجت است، می ‌توانید هزینه‌ های سفر به بدروم را کاهش دهید و از سفر به این شهر زیبا لذت ببرید.

بدروم چگونه آب و هوایی دارد؟

با وجود اینکه شهر بدروم دارای موقعیت جزیره ای است، آب و هوای این منطقه نیز مدیترانه ای و در تابستان ها آب و هوایی گرم و در فصل زمستان شرایط آب و هوای معتدلی را می توانید در سفرتون به این شهر دیدنی ببینید. اما اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به شهر بدروم را ذکر کنیم، اواخر بهار و فصل تابستان همه چیز دست به دست هم داده تا در کنار ساحل شنی زیبای این شهر دیدنی نهایت لذت را ببرید.

در چه زمانی می توان سفری خاطره انگیز به بدروم را تجربه کرد؟

دمای میانگین بدروم در زمان ‌های مختلف سال بسیار متغیر است. با توجه به رطوبت، بجز چند هفته گرم در فصل تابستان، بقیه سال هوا بسیار دلنشین است. بدروم در میان دیگر مقاصد گردشگری جهانی، از نظر آب و هوا، دارای رتبه ۵۴ از ۱۰۰، می باشد.

 خرید اینترنتی بلیط هواپیما بدروم، آسان و کم هزینه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با در نظر گرفتن  زمان محدود مردم، تمهیداتی انجام شده تا مسافران به صورت اینترنتی خرید و رزرو خود را انجام دترکیه. خرید اینترنتی بلیط باعث می شود تا بتوانید تمام شرایط و وضعیت های پروازهای مختلف را بررسی و با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید و در زمان خود صرفه جویی نمایید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بدروم می بایست به اینکه نوع بلیط انتخابی شما چیست و آیا از خرید خود مطمئن هستید یا خیر، توجه داشته باشید، زیرا اگر خرید شما بلیط چارتر بدروم باشد، قابل برگرشت نیست و هزینه شما سوخت خواهد شد. بلیط هواپیما سیستمی بدروم قابل استرداد می باشد و با توجه به زمانی که تا پرواز باقی مانده، چند درصد از مبلغ آن کسر شده و مابقی به حساب شما بازگردانده می شود. از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بدروم می توان به مقایسه و مشاهده همه قیمت ها اشاره کرد، به صورتی که می توانید از ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما بدروم تا گران ترین آنها با ایرلاین های متفاوت و ساعت های پروازی متنوع مشاهده نمایید و بسته به نیاز و علاقه خود خرید و رزرو بلیط بدروم را انجام دهید.

با راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما به بدروم، خریدی آسان داشته باشید

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بدروم چند مرحله را باید بگذرانید و برای مشاهده بهترین و معقولانه ترین نتیجه باید تمام اطلاعات را با دقت وارد نمایید. مراحل ذیل را به درستی انجام دهید:
جستجوی بلیط هواپیما بدروم: در اولین قدم باید در قسمت جستجوی پرواز نوع بلیط هواپیما که یک طرفه باشد یا دوطرفه باشد، پس از آن مبدا و مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافر را مشخص نمایید. سپس در قسمت جستجو کلیک کنید تا تمام پروازهای بدروم نمایش داده شود. پس از آن می توانید از طریق فیلترهای موجود، لیست خود را کاربردی تر نمایید.

جزئیات بلیط هواپیما بدروم: با کلیک بر روی قسمت جزئیات هر پزواز نمایش داده شده، می توانید تمام نکات و جزئیات مربوط به پرواز مانند مقدار مجاز بار، قوانین پرواز، نوع هواپیما و فرودگاه های مبدا و مقصد را مشاهده نمایید.

خرید بلیط هواپیما بدروم: شما می توانید با زدن دکمه انتخاب پرواز، اطلاعات شخصی مسافران را وارد نمایید و سپس برای خرید بلیط هواپیما بدروم، به صفحه پرداخت انتقال داده می شوید که با پر کردن اطلاعات کارت و حساب بانکی خود و تکمیل فرم، به سایت بازگردانده می شوید و می توانید بلیط خود را مشاهده کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بدروم ترکیه

با 3 کلیک خودتان را به بدروم برسانید

خرید آنلاین بلیط هواپیما بدروم دارای خصوصیات مهم و حائز اهمیتی است که از برترین آنها می توان به موارد زیراشاره کرد:
ارائه خدمات همراه با بلیط هواپیما بدروم: با خرید اینترنتی بلیط بدروم، خدماتی همانند بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و یا تشریفات فرودگاهی به مسافران تعلق خواهد گرفت.
امکان خرید بلیط هواپیما از تمام شرکت های هواپیمایی: اگر که ایرلاین به خصوصی در نظرتان است، می توانید از قسمت فیلتر ایرلاین ها، هواپیمایی مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا تنها پروازهای آن شرکت برای شما به نمایش گذاشته شود.
بلیط ارزان هواپیمای بدروم: مسافران می باسیت در لحظه ای که می خواترکیه خرید خود را انجام دترکیه، به لیست مراجعه نمایند چرا که قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر می کنند. به صورت کلی بلیط چارتر بدروم و بلیط لحظه آخری بدروم دارای قیمت ارزان تری می باشد و چنانچه تاریخ و ساعت حرکت هواپیما برای شما مناسب است، می تواند بهترین گزینه جهت خرید بلیط ارزان برای شما محسوب شود.
فرودگاه بدروم: فرودگاه بدروم، با اسم رسمی فرودگاه میلاس-بدروم (Milas-Bodrum Airport)، در سال ۱۹۹۷ میلادی احداث و از سال ۱۹۹۸ با تکمیل پروژه پایانه بین المللی وارد عرصه فرودگاه‌های بین‌المللی ترکیه شده است.

بهترین زمانی که می توانید برای خرید بلیط بدروم اقدام کنید

در زمان هایی می توانید بلیط خود را قیمت مناسب تری خریداری نمایید، و در زمان هایی بلیط هواپیما بدروم قیمت ها گران می شود. بسته به اینکه زمان سفر شما در فصل شلوغ گردشگری باشد یا نه این امر را تعیین می کند. به صورت معمول پیشنهاد می شود برای خرید بلیط هواپیما بدروم ارزان تر در اوایل عرضه اقدام نکنید، زیرا با قیمت های بالاتری فروخته می شوند. البته این نکته را در نظر داشته باشید که این قیمت های اعلام شده بالاتر از میزان استاندارد نیست و معمولاً پس از گذشت زمان و نزدیک شدن به وقت پرواز، برای تکمیل پرواز قیمت ها را کم می کنند. ولی شک نکنید که رزرو بلیط هواپیما بدروم در لحظات آخر کار مناسبی نیست. 

برای سفر عالی به بدروم هم کم هزینه کنید

از آنجایی که نرخ بلیط هواپیما بدروم به صورت دائم در نوسان است، نمی توان قیمت دقیق و ثابتی را برای بلیط بدروم اعلام کرد. هزینه بلیط هواپیما بدروم بسته به نوع پرواز، ساعت پرواز، کلاس پروازی و نوع شرکت هواپیمایی، تغییر می کند. جهت اطلاع از قیمت بلیط هواپیما بدروم می توانید در صفحه اصلی جیبوجت پس از تکمیل اطلاعات لازم، لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

بایدها و نباید هایی که در سفر به بدروم می بایست رعایت کنید

 • چند کلمه به زبان ترکی یاد بگیرید.
 • هنگام خرید از بازار های محلی و یا گرند بازار استانبول و در حالت کلی مغازه های غیر از صاحبان برند های مطرح، سعی کنین چونه بزنید.
 • یکی از باید هایی که در سفر به ترکیه حتما باید انجام بدین، امتحان کردن غذاها و کباب های محلی این کشور است که مطمئنا لذت چند برابری از سفر را برای شما نصیب خواهند نمود.
 • یکی از تجربه هایی که به هیچ عنوان نباید در سفر به ترکیه از دست بدهید، حمام ترکی است.
 • یکی از دلایلی که ترکیه در بین مسافران معروف است، به خاطر شهرت مراکز خرید و قیمت خوب کالاهای این کشور می باشد.بازدید از مراکز خرید را فراموش نکنید.
 • با صدای بلند در اماکن عمومی و رستوران ها حرف نزنید.
 • حتما کشتی تفریحی بدروم “کاتاماران” و همچنین Blue Voyage را سوار شوید و تجربه بی نظیری را در دریای مدیترانه تجربه کنید.
 • هنگامی که درون تاکسی می نشینید حواستان به جیب و کیف وسایلتان باشد.
 • هرگز در مکان های عمومی سیگار نکشید.

حمل و نقلی آسان و مطمئن را در بدروم تجربه کنید

ارزان‌ترین و اصلی‌ترین وسیله حمل‌و‌نقل عمومی در شهر بدروم ترکیه؛ مینی‌بو‌س‌های معروف به دولموس هستند؛ هر چند تاکسی‌ها نیز در این شهر فعالیت می کنند که کرایه‌ی آنها خیلی گران است.همچنین می توانید از اتومبیل های کرایه ای نیز برای تردد و رفت و آمد خود استفاده کنید.

با تماشای جاذبه های گردشگری بدروم به زندگی خود روح تازه ای ببخشید

ترکیه جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد که اکثر آن ها در بدروم واقع می باشند. از جاذبه های مهم گردشگری بدروم می توان به: قلعه و موزه باستان شناسی سنت پیتر | Castle of St. Peter، جزیره خرگوش | Rabbit Island، ساحل بیتز | Bitez Beach، دروازه میندوس | Myndos Gate  و موزه باستان شناسی زیر آب | Museum of Underwater Archaeology، اشاره کرد.

بدروم شهری با جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان

مراکز خرید بدروم، گذرگاه شما برای خریدی که فکرش را نمی کردید

بازار بدروم | Shopping street cumhuriyat cad، مرکز خرید اواسیس | Oasis Mall و مرکز خرید مید تاون | Midtown Mall، مراکز خریدی هستند که می توانید از آن ها بازدید و از اجناس بینظیرشان خرید کنید.

غذاهای باب میلتان را در رستوران های بدروم نوش جان کنید

اگر خواستید در سفرتون به شهر بدروم یک غذای عالی با قیمت مناسب را میل کنید، رفتن به رستوران های: رستوران لیمان کوفتجیسی | Liman Koftecisi و رستوران آنالیویا | Annalivia Restaurant، را فراموش نکنید.

ایرلاین هایی که بلیط هواپیما بدروم را عرضه می کنند

برای سفر به بدروم می توانید از خطوط هوایی :اطلس گلوبال (KK)، پگاسوس ایرلاینز (PC)، قطر ایرویز (QR) و ترکیش ایرلاینز (TK)، بهره ببرید.

از مسیرهای پر تردد به فرودگاه بدروم بیشتر بدانید!

در زیر به ترتیب بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما بدروم از شهرهای ایران را نام می بریم:

 • بلیط هواپیما تهران بدروم
 •  بلیط هواپیما بندرعباس بدروم
 •  بلیط هواپیما مشهد بدروم
 • بلیط هواپیما شیراز بدروم

بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما بدروم از شهرهای دیگر دنیا را نام می بریم:

 •  بلیط هواپیما ایران بدروم
 •  بلیط هواپیما ارمنستان بدروم
 •  بلیط هواپیما امارات متحده عربی بدروم

سوالات متداول در زمینه خرید و رزرو بلیط هواپیما بدروم

آیا بلیط هواپیما سیستمی بدروم با بلیط هواپیما چارتر بدروم فقط از نظر هزینه باهم متفاوت اند؟

خیر. بلیط هواپیما چارتری بدروم به جز قیمت پائین تر نسبت به بلیط هواپیما سیستمی بدروم غیر قابل استرداد هستند و امکان کنسل کردن آن ها وجود ندارد. اما شما بلیط هواپیما سیستمی بدروم را می توانید مسترد کرده و با کسر هزینه ما به التفاوت مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد.

در سایت جیبوجت بلیط هواپیما بدروم را از کدام ایرلاین ها می توانم خرید کنم؟

با جستجوی بلیط هواپیما بدروم، جیبوجت پرواز های بدروم کلیه شرکت های هواپیمایی را با مشخصات پرواز مانند ساعت، مدت زمان پرواز، فرودگاه مبدا و مقصد و همینطور هزینه بلیط هواپیما بدروم را برای شما جستجو می کند. شما می توانید طبق برنامه ریزی خود ایرلاین مورد نظر را انتخاب و بلیط هواپیما خود را خریداری کنید.

اگر بخواهم بلیط هواپیما بدروم شرکت های هواپیمایی خارجی را خرید یا رزرو کنم باید از راه پرداخت های ارزی استفاده کنم؟

خیر. شما می توانید با داشتن رمز اینترنتی کارت بانکی خود، بلیط هواپیما بدروم را به صورت ریالی و به راحتی خریداری کنید.

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما بدروم را از جیبوجت تهیه کنم؟

با جستجوی بلیط هواپیما بدروم در جیبوجت، بلیط های هواپیمای بدروم براساس کمترین قیمت برای شما نمایش داده خواهند شد.

آیا قیمت بلیط هواپیما بدروم آنلاین و به روز است؟

بله. جیبوجت به روز ترین قیمت بلیط هواپیما بدروم را در اختیار شما خواهد گذاشت.

آیا بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما بدروم برای دریافت آن حتما باید به آژانس مسافرتی جیبوجت مراجعه کنم؟

خیر. شما می توانید با مشخصات رزرو بلیط هواپیما بدروم خود به فرودگاه مراجعه کرده و کارت پروازتان را دریافت کنید.

چگونه از سایت جیبوجت خرید و رزرو بلیط هواپیما بدروم را انجام دهم؟

شما می توانید با مراجعه به قسمت بلیط هواپیما/ پروازهای خارجی/ بلیط هواپیما بدروم، در منوی وبسایت، با مشخص کردن تاریخ رفت و برگشت سفر، کلاس پروازی و تعداد مسافران به صفحه پروازهای موجود برای سفرتان وارد شوید. پس از انتخاب پرواز به درگاه پرداخت متصل شده و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود و پرداخت، بلیط هواپیما بدروم را خریداری کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران