رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

پرفروش ترین بلیط های اهواز

THR
3 شب
AWZ
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/07
THR
5 شب
AWZ
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/09
THR
6 شب
AWZ
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/10
THR
7 شب
AWZ
رفت : 1399/07/04
برگشت : 1399/07/11

پروازها

THR
AWZ
رفت : 1399/07/06
برگشت : 1399/07/09
THR
AWZ
رفت : 1399/07/09
برگشت : 1399/07/12
THR
AWZ
رفت : 1399/07/12
برگشت : 1399/07/15
THR
AWZ
رفت : 1399/07/15
برگشت : 1399/07/18
THR
AWZ
رفت : 1399/07/18
برگشت : 1399/07/21
THR
AWZ
رفت : 1399/07/21
برگشت : 1399/07/24
امتیاز کاربران برای بلیط هواپیما اهواز  |  امتیاز 5 از 5 (از 1101 رای)

فرودگاه های اهواز

فرودگاه اهواز
فرودگاه بین‌المللی اهواز

ویژگی های خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد اهواز

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز

اهواز مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان

اهواز یکی از کلان شهرهای ایران است که به عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می شود. اهواز شهر صنعتی مهمی در ایران می باشد که هفتمین شهر پر جمعیت ایران به شمار می رود. این شهر در قسمت جلگه ای خوزستان بنا شده و ارتفاع آن 12 متر از سطح دریا می باشد. مساحت شهر اهواز 18650 هکتار است که به همین جهت سومین شهر ایران محسوب می شود. شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب (بزرگترین تولیدکننده نفت ایران) در اهواز می باشد، همچنین شرکت ملی حفاری ایران (بزرگترین شرکت حفاری کشور) نیز در اهواز مستقر است، برخی از بزرگترین کارخانه های مادر کشور، در این شهر جای دارند. پر آب ترین رودخانه ایران، رودخانه کارون، از اهواز عبور می کند و این شهر را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می کند.

اهواز، شهری که به پل هایش شهرت دارد

سفر به اهواز، شهر پل ها

اهواز یکی از بهترین مقاصد گردشگری ایران به انتخاب مسافران ایرانی و حتی از سرتاسر دنیا نامیده شده است. سفر به اهواز می تواند یکی از بهترین سفرهای زندگی شما محسوب شود. اهواز در جنوب ایران و در اطراف رود کارون قرار دارد و برای افرادی که علاقه به آرامش و ساحل و آفتاب دارند سفری بسیار مناسب خواهد بود. به تاریخ دوستان و باستان شناسان نیز سفر به این شهر پیشنهاد می شود چرا که اهواز دارای جاذبه های تاریخی فوق العاده ای می باشد و قدمت بسیار زیادی دارد. سفر به اهواز برای هر قشری با هر بودجه ای می تواند سفر عالی باشد. از طرفی اهواز شهر صنعتی است و بسیاری برای کار و فعالیت های روزانه به این شهر سفر می کنند.

با ما ارزان ترین سفر به اهواز را داشته باشید

برای سفر به اهواز نیازی نیست هزینه گزافی را متحمل شوید، زیرا اهواز شهر آنچنان گرانی نیست و در این منطقه می توانید اقامتگاه ها و هتل های مقرون به صرفه و ارزان نیز پیدا کنید. هزینه سفر به اهواز بسته به هتل انتخابی و نوع پرواز متغیر خواهد بود. تیم متخصص ما برای شما سفری فراهم می کنند تا با کمترین هزینه بتوانید از بیشترین امکانات بهره مند شوید و از سفرتان نهایت لذت را ببرید.

اهواز چگونه آب و هوایی دارد؟

اهواز دارای آب و هوای استپ می باشد. خوزستان و به طبع اهواز تحت تاثیر سه نوع باد قرار دارد، اولین باد جریان سرد نواحی کوهستانی، دومین باد جریان گرم و رطوبتی از خلیج فارس و سومین باد جریانی است که از عربستان می وزد و همواره مقداری رطوبت و شن و خاک همراه دارد. به لحاظ بلندی و پستی، می توانید اهواز را به دو قسمت کوهستانی و جلگه ای تقسیم نمود. اهواز تابستان های بسیار داغ و زمستان های معتدل و خنک با شب های سرد دارد. متوسط دمای هوا در تابستان های اهواز 31.2 درجه سانتیگراد و بیشینه دمای ثبت شده بیشتر از 50 درجه بوده است. متوسط دمای هوا در زمستان های اهواز حدوداً 14.9 درجه سانتیگراد و حداقل ترین دمای ثبت شده به ندرت چند درجه زیر صفر بوده است.

در چه زمانی می توان سفری خاطره انگیز به اهواز را تجربه کرد؟

از آنجایی که اهواز شهر صنعتی است و بسیاری کارخانه در آن جای گرفته است، بسیاری از رفت و آمدها برای کار به این شهر صورت می گیرد که از همین بابت نمی توان بیان کرد بهترین زمان ممکن برای سفر چه هنگام است. ولیکن چنانچه به قصد گردش و تفریح و بازدید به این شهر زیبا می خواهید سفر کنید باید توجه داشته باشید که تابستان ها اصلاً زمان مناسبی برای سفر به اهواز نیست، گاهاً دمای هوا به قدری بالا می رود که کولرهای گازی قوی نیز جوابگو نیستند و آنچنان تاثیری نمی توانند بگذارند. زمستان ها آب و هوای اهواز معتدل و خنک است ولیکن چنانچه قصد سفر به اهواز در زمستان را دارید، می بایست در نظر داشته باشید که لباس گرم برای شب ها همراهتان باشد. بهترین زمان سفر به اهواز بهار و پاییز است، در بهار و پاییز آب و هوایی مهتدل و بهاری و بسیار مطلوب را در اهواز می بینیم.

 خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز، آسان و کم هزینه

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همچنین با در نظر گرفتن مشغله بسیار زیاد مردم، ترتیبی داده شده است تا مسافران به صورت اینترنتی خرید و رزرو خود را انجام دهند. خرید اینترنتی بلیط این امکان را به شما می دهد تا بتوانید تمام شرایط پروازهای مختلف را بررسی نمایید و با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید و در زمان خود صرفه جویی نمایید. در خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز می بایست به این موضوع توجه داشته باشید که نوع بلیط انتخابی شما چیست و آیا از خرید خود مطمئن هستید یا خیر! زیرا چنانچه خرید شما بلیط چارتر اهواز باشد، قابلیت استرداد ندارد و در صورت کنسل کردن هزینه شما سوخت خواهد شد. بلیط هواپیما سیستمی اهواز قابل استرداد می باشد و با توجه به زمان باقیمانده تا پرواز، چند درصد از مبلغ آن کاسته شده و مابقی به حساب شما بازگردانده می شود. از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز می توان به مقایسه و مشاهده انواع قیمت ها اشاره کرد، به صورتی که می توانید از کمترین قیمت بلیط هواپیما اهواز تا گران ترین آنها با ایرلاین های متفاوت و ساعت های پروازی متنوع را مشاهده نمایید و بسته به نیاز و علاقه خود خرید و رزرو بلیط اهواز را انجام دهید.

با راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما به اهواز، خریدی آسان داشته باشید

جهت خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز چند مرحله را باید پشت سر بگذارید و برای مشاهده بهترین و درست ترین نتیجه باید تمام اطلاعات را با دقت وارد نمایید. مراحل ذیل را به درستی انجام دهید:
جستجوی بلیط هواپیما اهواز: در اولین قدم باید در قسمت جستجوی پرواز نوع بلیط هواپیما که یک طرفه باشد یا دوطرفه باشد، پس از آن مبدا و مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافر را مشخص نمایید. سپس در قسمت جستجو کلیک کنید تا تمام پروازهای اهواز نمایش داده شود. پس از آن می توانید از طریق فیلترهای موجود، لیست خود را کاربردی تر نمایید.
جزئیات بلیط هواپیما اهواز: با کلیک بر روی قسمت جزئیات هر پرواز نمایش داده شده، می توانید تمام نکات و جزئیات مربوط به پرواز اعم از مقدار مجاز بار، قوانین پرواز، نوع هواپیما و فرودگاه های مبدا و مقصد را مشاهده نمایید. 
خرید بلیط هواپیما اهواز: شما می توانید با زدن دکمه انتخاب پرواز، اطلاعات شخصی مسافران را وارد نمایید و سپس برای خرید بلیط هواپیما اهواز، به صفحه پرداخت انتقال داده می شوید که با پر کردن اطلاعات کارت و حساب بانکی خود و تکمیل فرم، به سایت بازگردانده می شوید و می توانید بلیط خود را مشاهده کنید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد اهواز

با 3 کلیک خودتان را به اهواز برسانید

خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز دارای ویژگی های مهم و حائز اهمیتی است که از برترین آنها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
ارائه خدمات همراه با بلیط هواپیما اهواز: با خرید اینترنتی بلیط اهواز، خدماتی همانند ترانسفر فرودگاهی و یا تشریفات فرودگاهی به مسافران تعلق خواهد گرفت.
امکان خرید بلیط هواپیما از تمام شرکت های هواپیمایی: اگر که ایرلاین به خصوصی در نظرتان است، می توانید از قسمت فیلتر ایرلاین ها، هواپیمایی مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا تنها پروازهای آن شرکت برای شما به نمایش گذاشته شود.
بلیط ارزان هواپیمای اهواز: مسافران می باسیت در لحظه ای که می خواهند خرید خود را انجام دهند، به لیست مراجعه نمایند چرا که قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر می کنند. به صورت کلی بلیط چارتر اهواز و بلیط لحظه آخری اهواز دارای قیمت ارزان تری می باشد و چنانچه تاریخ و ساعت حرکت هواپیما برای شما مناسب است، می تواند بهترین گزینه جهت خرید بلیط ارزان برای شما محسوب شود.
فرودگاه های اهواز: اهواز دارای یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی اهواز می باشد. میانگین پروازهای داخلی، خارجی و ورود خروج در این فرودگاه به صورت روزانه 70 پرواز است.

بهترین زمانی که می توانید برای خرید بلیط اهواز اقدام کنید

به صورت معمول گفته می شود که برای خرید بلیط ارزان تر باید زودتر اقدام به رزرو نمایید. البته هرچقدر که به لحظات و روزهای آخر موکول نکنید واقعاً اخمیت دارد، اما نباید خیلی سریع نیز اقدام نمایید چرا که هنگام شروع عرضه قیمت ها گران است و به صرفه نیست که بلیط هواپیما اهواز را برای اوایل عرضه خریداری کنید. ناگفته نمایند که قیمت های شروع عرضه بالاتر از مقدار استاندارد نیست و معمولاً با گذشت زمان و نزدیک شدن به روز پرواز، جهت تکمیل پروازها این قیمت ها را کم می کنند. ولیکن بدون شک خرید بلیط هواپیما اهواز در لحظات آخر کار مناسبی نیست. چنانچه تمایل دارید بلیط ارزان تهیه کنید، می توانید در زمان های کم گردشگر و کم تردد به اهواز سفر کنید.

برای سفر عالی به اهواز هم کم هزینه کنید

از آنجایی که نرخ بلیط هواپیما اهواز به صورت دائم در نوسان است، نمی توان قیمت دقیق و ثابتی را برای آن بیان کرد. هزینه بلیط هواپیما اهواز بسته به نوع پرواز، ساعت پرواز و نوع شرکت هواپیمایی، تغییر می کند. جهت اطلاع از قیمت بلیط هواپیما اهواز می توانید در صفحه اصلی پس از تکمیل اطلاعات لازم، لیست قیمت ها را مشاهده نمایید.

بایدها و نباید هایی که در سفر به اهواز می بایست رعایت کنید

هر شهر و کشوری دارای آداب و رسوم و فرهنگ به خصوصی می باشد. برای داشتن سفری خاطره انگیز و آرام، می بایست از بایدها و نبایدهای مقصد خود آگاه باشید تا از سفرتان خاطره بدی باقی نماند. فرهنگ اهواز مشابه به فرهنگ دیگر نقاط ایران است، ولیکن بهتر است که از بایدها و نبایدهای سفر به اهواز نیز اطلاع کافی داشته باشید تا اتفاق ناگواری برایتان رخ ندهد. از مهمترین آنها می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

 • روزهای عادی، ظهر را برای خرید انتخاب نکنید چرا که تمام مغازه ها در ظهر تعطیل هستند.
 •  شب ها را برای تفریح و گردش انتخاب کنید زیرا اهواز شهر شب های زنده است.
 •  تنها به غذاهای عادی و مرسوم اکتفا نکنید و حتماً طعم لذیذ غذاهای سنتی را بچشید.
 •  بهتر است شماره های ضروری را همراه داشته باشید.
 •  مردم اهواز بسیار مهمان نواز و معاشرتی هستند، اگر شما را دعوت کردند و یا آدرس از آنها پرسیدید و تا مقصد با شما آمدند تعجب نکنید.
 •  لبنیاتی که در اهواز وجود دارد، از لبنیات تازه و بسیار به روز شیر گاومیش درست می شوند، چشیدن و امتحان کردن آنها را از دست ندهید.

حمل و نقلی آسان و مطمئن را در اهواز تجربه کنید

اهواز در قدیم یک شهر مدرن و بسیار معروف در ایران بوده است، و پس از گذشت سال ها و شروع جنگ ایران و عراق بسیار آسیب دید و بسیاری از مردم آن مهاجرت کردند، همچنین کمتر کسی برای تفریح و گردش به این شهر می رفت، به همین جهت زیاد برای بازسازی و به روز کردن شهر وقت نگذاشتند. رفته رفته به دلیل منابع و شرکت ها و کارخانه های بسیار مهم ایران که در اهواز هستند، رفت و آمد ها بیشتر و بیشتر شد و افراد بسیار زیادی زیبایی های این شهر را دیدند و اهواز علاوه بر اینکه شهر صنعتی مهمی در ایران بود، به یک شهر توریستی نیز تبدیل شد، حالا با گذشت زمان کم کم راه های حمل و نقل را در این شهر برای مسافران، گسترش می دهند. راه های موقتی حمل و نقل در اهواز تاکسی و اتوبوس است که در قدم به قدم شهر دیده می شوند و قابل دسترس هستند. برای رفاه حال مردم و مسافران خط مترو نیز در حال ساخت است.

با تماشای جاذبه های گردشگری اهواز به زندگی خود روح تازه ای ببخشید

همانطور که گفته شد اهواز شهری با قدمت زیاد است، از طرف دیگر باید گفت جنگ زدگی اهواز باعث به وجود آمدن آثاری شده که امروزه جزو جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می روند. جدا از اینها با پیشرفت و ساختن دوباره شهر، رشد و شکوفایی اهواز، سازه های جدید و مدرنی در شهر وجود دارد که جزو مکان های دیدنی مدرن اهواز به شمار می روند. از بهترین و محبوب ترین جاذبه های توریستی اهواز می توان به رودخانه کارون، جاده ساحلی شرقی و غربی، پارک جزیره، پارک گمبوعه، موزه هنرهای معاصر اهواز، سرای عجم، خانه دادرس، میدان شهید بندر، سد قدیمی، سد شوشتر، منزل ماپار، بازار عبدالحمید، بازار کاوه، بنای معین التجار، پل سفید، دانشگاه سه گوش، کلیسای سورت مسروپ، آرامگاه علی ابن مهزیار، طولانی ترین آبشار خاورمیانه، پل طبیعت کیانپارس و پل کابلی اهواز اشاره کرد.

شبگردی و تماشای بناهای اهواز در شب یکی از تفریحات در اهواز به شمار می رود

مراکز خرید اهواز، گذرگاه شما برای خریدی که فکرش را نمی کردید

سفر به شهرها و کشورهای دیگر بدون خرید سوغاتی و خرید صنایع دستی محلی آن منطقه کامل نمی شود. مراکز خرید و بازارهای سنتی هر شهر همواره مورد استقبال بیشتر گردشگران و مسافران واقع می شود. اهواز هم از این قاعده مستثنی نیست. شهر اهواز هم بازار های محلی و مراکز خرید متعددی دارد که به خودی خود می توانند جاذبه های گردشگری این شهر به شمار برود. مراکز خرید مهم و محبوب اهواز عبارتند از: مرکز خرید زهره، مرکز خرید زیتون، سیتی سنتر هیراد، سیتس سنتر مهزیار، مجتمع تجاری برج، مرکز خرید کارون، بازار امام رضا اهواز، بازار امام خمینی اهواز، بازار دست فروش های اهواز، بازار عبدالحمید، پاساژ نخل، مرکز خرید الماس جنوب اهواز، مرکز خرید دنیا اهواز، مرکز خرید مرو، مرکز خرید ایران نگین اهواز و پاساژ لوازم خانگی کیش در اهواز.

غذاهای باب میلتان را در رستوران های اهواز نوش جان کنید

غذاهای محلی و سنتی هر شهر نشان دهنده فرهنگ غذایی آن منطقه است. غذاهای جنوبی دارای کیفیت بسیار خوبی است که اغلب مورد پسند همه مناطق ایران و جهان می باشد. اهواز دارای نقاط جذاب بسیاری است که یکی از جاذبه های این شهر طعم لذیذ غذاهایش به شمار می رود. یکی از مهمترین دغدغه های مسافران پیدا کردن مکان هایی است که بتوانند غذاهای با کیفیت نوش جان کنند و نگرانی بابت تمیزی و بهداشت آن نداشته باشند. لیستی از بهترین و معتبرترین رستوران های اهواز را برایتان آماده کرده ایم تا در سفر و گشت و گذار در اهواز بتوانید از آنها استفاده نمایید. محبوب ترین و بهترین رستوران های اهواز عبارتند از: رستوران گردان امپراطور اهواز، رستوران کاکتوس سبز اهواز، رستوران خیمه اهواز، کافه رستوران زهره اهواز، رستوران باغ فیروزه اهواز، رستوران و فست فود رادین اهواز، خانه کباب مهمان اهواز، کافه رستوران گاراژ اهواز، رستوران سنتی خان دایی اهواز، رستوران خرم اهواز، سفره خانه سنتی آب و آتش اهواز، کافه رستوران لئو و کافه رستوران فوق العاده با منوی گسترده و متنوع کنجد اهواز در خیابان وهابی شمالی.

ایرلاین هایی که بلیط هواپیما اهواز را عرضه می کنند

به دلیل اهمیت شهر صنعتی اهواز در ایران به علت تعداد مسافر، شرکت های هواپیمایی بسیاری از شهرهای مختلف به این شهر پرواز دارند، شرکت های هواپیمایی و ایرلاین هایی که به اهواز پرواز دارند شامل: ایران ایرتور، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی قشم، ایران ایر، هواپیمایی وارش، هواپیمایی زاگرس، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی کاسپین، هواپیمایی آتا، هواپیمایی کارون (نفت)، هواپیمایی تابان و هواپیمایی معراج می باشند.

از مسیرهای پر تردد به فرودگاه اهواز بیشتر بدانید!

در زیر به ترتیب بیشترین تردد مسافران و خرید بلیط هواپیما اهواز از شهرهای ایران را نام می بریم: 

 • بلیط هواپیما تهران اهواز
 •  بلیط هواپیما شیراز اهواز
 •  بلیط هواپیما مشهد اهواز
 •  بلیط هواپیما بندرعباس اهواز
 •  بلیط هواپیما اصفهان اهواز

سوالات متداول در زمینه خرید و رزرو بلیط هواپیما اهواز

آیا بلیط هواپیما سیستمی اهواز با بلیط هواپیما چارتر اهواز فقط از نظر هزینه باهم متفاوت اند؟

خیر. بلیط هواپیما چارتری اهواز به جز قیمت پائین تر نسبت به بلیط هواپیما سیستمی اهواز غیر قابل استرداد هستند و امکان کنسل کردن آن ها وجود ندارد. اما شما بلیط هواپیما سیستمی اهواز را می توانید مسترد کرده و با کسر هزینه ما به التفاوت مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد.

در سایت جیبوجت بلیط هواپیما اهواز را از کدام ایرلاین ها می توانم خرید کنم؟

با جستجوی بلیط هواپیما اهواز، جیبوجت پرواز های اهواز کلیه شرکت های هواپیمایی را با مشخصات پرواز مانند ساعت، مدت زمان پرواز، فرودگاه مبدا و مقصد و همینطور هزینه بلیط هواپیما اهواز را برای شما جستجو می کند. شما می توانید طبق برنامه ریزی خود ایرلاین مورد نظر را انتخاب و بلیط هواپیما خود را خریداری کنید.

چگونه ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز را از جیبوجت تهیه کنم؟

با جستجوی بلیط هواپیما اهواز در جیبوجت، بلیط های هواپیمای اهواز براساس کمترین قیمت برای شما نمایش داده خواهند شد.

آیا قیمت بلیط هواپیما اهواز آنلاین و به روز است؟

بله. جیبوجت به روز ترین قیمت بلیط هواپیما اهواز را در اختیار شما خواهد گذاشت.

آیا بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز برای دریافت آن حتما باید به آژانس مسافرتی جیبوجت مراجعه کنم؟

خیر. شما می توانید با مشخصات رزرو بلیط هواپیما اهواز خود به فرودگاه مراجعه کرده و کارت پروازتان را دریافت کنید.

چگونه از سایت جیبوجت خرید و رزرو بلیط هواپیما اهواز را انجام دهم؟

شما می توانید با مراجعه به قسمت بلیط هواپیما/ پروازهای داخلی/ بلیط هواپیما اهواز، در منوی وبسایت، با مشخص کردن تاریخ رفت و برگشت سفر، کلاس پروازی و تعداد مسافران به صفحه پروازهای موجود برای سفرتان وارد شوید. پس از انتخاب پرواز به درگاه پرداخت متصل شده و با وارد کردن مشخصات کارت بانکی خود و پرداخت، بلیط هواپیما اهواز را خریداری کنید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران