رزرو آنی بلیط هواپیما
رزرو آنی بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
انواع بلیط هواپیما
ارسال آنی و آنلاین
ارسال آنی و آنلاین

بلیط هواپیما داخلی و خارجی

خرید آنلاین بلیط های چارتری و سیستمی هواپیما در جیبوجت

در شرایطی که بلیط هواپیما سیستمی را از رزرواسیون بلیط هواپیما جیبوجت یا مستقیما از شرکت هواپیمایی خرید و یا رزرو کرده اید، اگر به دلایل مختلف نتوانید به پرواز برسید و تقاضای استرداد بلیط را داشته باشید، خرید بلیط هواپیما سیستمی بسیار به صرفه تر است. زیرا شرکت هواپیمایی یا سامانه خرید و رزرو بلیط هواپیما جیبوجت با کسر درصدی به عنوان جریمه، مابقی پول بلیط را به شما برمی گرداند و این موضوع مهمترین فرق بین بلیط هواپیما سیستمی و چارتری است. لازم به ذکر است که رزرواسیون بلیط هواپیما جیبوجت در زمان بازگرداندن بلیط هواپیما سیستمی در همان لحظه درصد جریمه را از هزینه پرداختی شما کسر کرده و مابقی پول را به شما باز می گرداند. خرید بلیط هواپیما سیستمی از وبسایت جیبوجت مزیت های دیگری دارد. این مزیت ها می تواند برابر بودن قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان باشد و اگر خانواده ای با سنین مختلف دارید بلیط هواپیما سیستمی مناسبترین انتخاب برای شما خواهد بود.

اما گاهی اوقات ممکن است سفری برای شما پیش بیاید و بخواهید خیلی سریع بلیط ارزان هواپیما را تهیه کنید. شاید اینگونه فکر کنید که خرید عجولانه بلیط هواپیما غیر ممکن است و یا قیمت بالایی دارد، اما اینطور نیست. در واقع در چنین مواقعی بهترین انتخاب، ارزان ترین بلیط هواپیما چارتری جیبوجت است. به این دلیل که سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما جیبوجت تعدادی یا تمام صندلی های یک پرواز را از شرکت های هواپیمایی پیش خرید می کند و مسئول فروش بلیط ها جیبوجت می باشد، به همین خاطر قیمت بلیط هواپیما را جیبوجت تعیین می کند.

در بلیط های چارتری هواپیما کلیه آژانس های مسافرتی تمام تلاش خود را می کنند تا بلیط ها را قبل از روزهای نزدیک به پرواز به فروش برسانند، اما اگر در روزهای نزدیک به پرواز صندلی خالی وجود داشته باشد، مجبور به فروش ارزان بلیط هواپیما می شوند. پس اگر به دنبال خرید بلیط ارازن قیمت هواپیما یا بلیط لحظه آخری هواپیما هستید، بلیط چارتری جیبوجت بهترین انتخاب برای شما می باشد. این نکات را در خاطر داشته باشید که بلیط چارتری هواپیما علاوه بر نکات مثبت دارای نکات منفی نیز هست، به این صورت که: بلیط چارتری هواپیما برای سنین مختلف یک قیمت را دارد و مهم تر این که بلیط چارتری هواپیما را نمی توانید به آژانس هواپیمایی بازگردانید.

سفری آسوده با رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما در انواع کلاس ها از جیبوجت

کلاس بلیط های هواپیما از سه دسته اقتصادی (Economy class)، تجاری (Business class) و درجه یک (First Class) تشکیل می شوند. بلیط درجه یک جیبوجت (First Class): بلیط های هواپیما فرست کلاس بسیار گران می باشند، به همین خاطر مسافرانی که بلیط هواپیما فرست کلاس جیبوجت را تهیه می کنند از ترانسفر اختصاصی برخوردار می شوند. صندلی های ویژه مسافران فرست کلاس بزرگتر و راحت تر نسبت به دیگر کلاس های پروازی هستند و دارای صفحه نمایش اختصاصی می باشند. مسافران کلاس فرست کلاس از مهمانداران با تجربه و اختصاصی بهره می برند و هر مسافر سرویس بهداشتی مخصوص به خود را دارد.

بلیط تجاری جیبوجت (Business class): بلیط های درجه بیزینس کلاس جیبوجت نسبت به فرست کلاس ارزانتر و از اکونومی گرانتر می باشند. ترانسفر مسافرین این نوع کلاس پروازی نیز به صورت جداگانه تا هواپیما انجام میشود. همچنین از غذای گرم و امکانات رفاهی در طول پرواز نیز بهره مند می باشند. بلیط اقتصادی جیبوجت (Economy class): بلیط های اکونومی یا اقتصادی جیبوجت ارزان ترین نوع بلیط هواپیما در رزرواسیون آنلاین جیبوجت هستند و به همین دلیل خدمات ارائه شده به مسافران در این کلاس پروازی محدودتر و کمتر از بلیط های فرست کلاس و تجاری می باشد. معمولا در این کلاس پروازی و با توجه به خدماتی که ایرلاین ارائه می دهد، غذا سرو نمی شود و در صورت سرو غذا، به فروش می رسد. صندلی های این پروازها مانیتور جدا برای هر صندلی را ندارند و فقط یک صفحه نمایش بزرگ برای کلیه مسافران موجود می باشد.

سفر به سراسر دنیا را با جیبوجت تجربه کنید

اگر می خواهید سفری منحصر به فرد داشته باشید، سامانه رزرو و خرید بلیط هواپیما جیبوجت می تواند بهترین و ارزان ترین بلیط پروازهای داخلی و خارجی هواپیما را در اختیار شما قرار دهد. خرید و رزرو انواع بلیط هواپیما داخلی و خارجی از چارتری و ارزان (Economy)، بلیط بیزینس کلاس (Business Class) و سیستمی و لحظه آخری با سامانه رزرواسیون جیبوجت بسیار پر سرعت و آسان می باشد. تیم حرفه ای جیبوجت با بهره گیری از سیستم جستجوی دقیق و برخورداری از کامل ترین سیستم رزرواسیون آنلاین، امکان جستجو در میان کلیه ایرلاین های خارجی و داخلی را دارد و بلیط هواپیما را آنی، آنلاین و به ساده ترین شکل ممکن ارائه می دهد. بلیط های ارزان هواپیما را به راحتی و در قسمت جستجوی بلیط هواپیما سایت جیبوجت که طیف گسترده ای از پرواز ایرلاین های مختلف را به شما نمایش خواهد داد را پیدا کنید. اگر تاریخ پروازتان قابل تغییر است، سامانه رزرواسیون جیبوجت می تواند ارزان ترین بلیط پروازهای داخلی و خارجی را برای شما بیابد.

فقط چند کلیک با شروع سفرتان فاصله دارید

سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما جیبوجت با برخورداری از تیم حرفه ای در خرید انواع بلیط هواپیما چارتر و سیستمی، اکونومی، بیزینس کلاس و فرست کلاس و همچنین رزرو هتل، سفری لذت بخش را برای شما فراهم می کند. گفتنی است سامانه رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما جیبوجت دارای سیستم رزرواسیون آنی و ریالی می باشد و خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را به صورت آنلاین و ساده تر از هر سامانه رزرواسیون دیگری انجام دهید.

پرفروش ترین پروازهای خارجی رزرو شده در جیبوجت

اگر در پی قیمت بلیط پروازهای خارجی (First Class)، سیستمی و یا ارزان قیمت چارتری (Economy) از لیست پرفروش ترین پروازهای خارجی رزرو شده در جیبوجت هستید و می خواهید به صورت آنلاین و اینترنتی بلیط پرواز خارجی خود به استانبول، دبی، آنتالیا، پوکت و... را خرید و یا رزرو نمایید، سامانه رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما جیبوجت طیف وسیع و گسترده ای از بلیط پروازهای خارجی را در اختیار شما می گذارد. شما می توانید با آگاهی از قیمت بلیط پروازهای خارجی ارزانترین بلیط هواپیما را به صورت آنلاین و در لحظه در جیبوجت خرید کنید.

خرید و رزرو پرفروش ترین پروازهای داخلی با جیبوجت

اگر می خواهید بلیط هواپیما داخلی ارزان، چارتری (Economy) را رزرو کنید و یا به دنبال بلیط لحظه آخری برای پروازهای داخلی می باشید، سامانه رزرواسیون آنلاین جیبوجت باتوجه به مقصد و با در نظر گرفتن تاریخ موردنظر شما، پیشنهادهای متنوعی را در اختیارتان قرار میدهد. به این ترتیب شما می توانید باتوجه به قیمت و نوع پرواز خود که می تواند چارتری، لحظه آخری و ارزان قیمت باشد را انتخاب کنید و خرید یا رزرو خود را به صورت آنلاین و آنی انجام دهید.

پرفروش ترین پروازهای داخلی

پرفروش ترین پروازهای داخلی